Pre letušku to bol zdanlivo len ďalší let, kým ju neprekvapila jedna z cestujúcich…

Pre letušku to bol zdanlivo len ďalší let, kým ju neprekvapila jedna z cestujúcich…

25 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Palubný personál počas letu môže spôsobiť, že váš zážitok bude nezabudnuteľný alebo poľutovaniahodný. Našťastie, pri tomto lete spoločnosti Frontier Airlines si palubný personál nielen plnil svoje povinnosti, ale išiel nad ich rámec v každom zmysle slova!

Pre letušku Dianu Giraldo to bol zdanlivo len ďalší let, kým ju neprekvapila jedna z cestujúcich. Nastávajúca mamička si uvedomila, že sa jej narodí dieťa oveľa skôr, ako očakávala. Let z medzinárodného letiska v Denveri na medzinárodné letisko v Orlande nabral drastický spád, keď si posádka uvedomila, že dieťa nepočká a budú musieť matke pri pôrode asistovať!

Spoločnosť to zverejnila na svojom oficiálnom Facebooku, pričom vyzdvihla najmä jednu letušku, Dianu Giraldo.

Giraldo prevzala kontrolu nad situáciou a pomáhala cestujúcej počas pôrodu, ako najlepšie vedela. Sprevádzala matku na zadné toalety a pomáhala jej pri pôrode. O pôrode bola upozornená celá posádka. Piloti odklonili let a pristáli na letisku Pensacola, kde už boli zalarmovaní záchranári, ktorí čakali v pohotovosti.

Kapitán Chris Nye sa vyjadril k reakcii svojej posádky na túto udalosť. Osobitne ocenil konanie Diany Giraldovej. „Diana po skončení letu opäť urobila viac, než bolo potrebné, aby koordinovala náš návrat do Orlanda,“ povedal. Svoj komentár ďalej doplnil slovami: „Bola to dobre vykonaná práca a bol som rád, že všetci spolupracovali na úspešnom „doručení“ novorodenca v lietadle!“

Matka dokonca dala svojej dcére druhé meno, ktoré prezrádzalo okolnosti jej narodenia. Dala jej druhé meno „Sky“.

Aký neuveriteľný príbeh o narodení má teraz toto dievčatko a jej rodina za sebou! To dokazuje, že každodenné zázraky sú možné. Dievčatko sa narodilo úplne zdravé počas letu, oveľa skôr ako sa očakávalo!

Novorodencovi a jeho rodine želáme všetko dobré! Podeľte sa o tento príbeh so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste im spríjemnili deň.