Prišla o snúbenca a tri deti. Po jednej hroznej rane však prišla ďalšia…

Prišla o snúbenca a tri deti. Po jednej hroznej rane však prišla ďalšia…

25 októbra, 2023 0 Od Redakcia

Muriel Michaelová, 28-ročná matka troch detí, šoférovala rodinné auto v okrese Fulton v Ohiu, keď do nej narazilo cudzie SUV. Ženin 25-ročný snúbenec Xavier Brown a 9-ročný syn Deklan Jankowski boli na mieste mŕtvi. Dve mladšie deti, sedemročnú Auroru a ročného Riggsa, previezli spolu s Muriel do neďalekej nemocnice.

Päť životov opustilo tento svet

Celá rodina z havarovaného auta neprežila. Matka zomrela o 3 dni neskôr. Vodič druhého vozidla bol tiež prevezený do miestnej nemocnice, ale jeho zranenia neboli život ohrozujúce. Polícia stále vyšetruje okolnosti nehody. „Tento týždeň opustilo túto zem päť krásnych anjelov, aby sa stali žiarivými hviezdami na oblohe,“ píše sa v online nekrológu.

Boli milujúcou a starostlivou rodinou

„Obe rodiny sú zarmútené stratou týchto piatich duší, ale vieme, že teraz sú na spoločnej ceste do neba. Každý, kto ich poznal, vedel, akí sú výnimoční,“ uviedli pozostalí vo vyhlásení. Podľa nekrológu bol Riggs ich spoločným dieťaťom, Deklan a Aurora boli Murieline deti z predchádzajúceho vzťahu. Muriel aj Xavier boli rodinní priatelia, ktorých spájal spoločný pohľad na život, v ktorom je rodina najdôležitejšia.

Boli najlepšími priateľmi

Obe rodiny pozostalých potvrdzujú, že Muriel a Xavier, hoci tvorili pár, boli najlepšími priateľmi, ktorí sa navzájom podporovali za každých okolností. Boli oddaní svojim rodinám a Xavier miloval Murieline deti z predchádzajúceho vzťahu ako svoje vlastné. Jeho smútiaca sestra sa potom poďakovala všetkým, ktorí jej počas tejto nočnej mory stáli po boku alebo prispeli na stránku nadácie, ktorú založila, pričom vyzbierané peniaze išli na náklady spojené s pohrebom.