Rozišla sa so svojím priateľom. Vtedy ešte nevedela, čo je schopný urobiť…

Rozišla sa so svojím priateľom. Vtedy ešte nevedela, čo je schopný urobiť…

1 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Jedna z obetí (konkrétne mladá študentka) sa vo štvrtok ráno vyjadrila a prezradila, že jej partner bol veľmi manipulatívny, ale „nemyslela si, že uvidí, že videá ich intímnych chvíľ unikli na internet“.

„Som študentka, natočila som video so svojím vtedajším priateľom, rozišli sme sa pred tromi mesiacmi, videá sa objavili na internete,“ povedala obeť. Potom prezradila, že ich intímne chvíle boli zaznamenané s jej vlastným súhlasom.

„Vedela som o tých videách, ale nevedela som, že sa mi bude vyhrážať, keď mu poviem, že sa rozchádzame. Púšťal ich z ruky do ruky,“ povedala študentka, ktorá hovorila skresleným hlasom a dodala: „Videla som jedno video, ktoré mi poslala moja najlepšia kamarátka.“

Na otázku, či sa rozprávala so svojimi rodičmi, odpovedala:

„Nehovorila som s nimi, desí ma predstava, že sa to dozvedia, sú starí, žijú na vidieku a viete, ako to tam chodí.“

Zároveň povedala:

„Musím ísť proti nemu. Povedala som to sestre, zverila som sa jej, ale bojím sa, pretože sa mi vyhrážal, že videá vytiahne a že mi ublíži,“ povedal a zároveň poznamenal, že sa neobrátil na právnika.

„Bojím sa o svojich rodičov. Bojím sa v podstate všetkého“, dodala a zdôraznila, že sa snaží zabudnúť na to, čo sa jej stalo a žiť normálny život.

Na záver dievčatám odporučila, aby boli opatrné a poznamenala, že teraz, keď pochopila, ako manipuloval jej bývalý partner, je na seba nahnevaná.

Podeľte sa o tento príbeh aj ďalej a varujte ostatné dievčatá, aby neurobili rovnakú chybu…