Škatuľa bola na letisku 7 dní. Všetci boli šokovaní, keď zistili, čo v nej bolo!

Škatuľa bola na letisku 7 dní. Všetci boli šokovaní, keď zistili, čo v nej bolo!

23 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Táto škatuľa ležala na letisku celý týždeň, kým ju niekto vôbec otvoril. Našla sa na letisku v Bejrúte a nikto sa ňou nezaoberal sedem dní. Obsah škatule bol neuveriteľný, všetkých šokoval.

Vo vnútri škatule boli sibírske tigre, druh na pokraji vyhynutia. Mladé zvieratá ležali vo vlastných výkaloch a moči, plné bĺch a iných parazitov, uviedol The Telegraph. Zvieratá mali štyri mesiace a týždeň sedeli v boxe bez vody a potravy.

Na škatuľu nikto nenapísal, že sú v nej tigre. Nebola na ňom uvedená žiadna adresa, uviedol hovorca letiska. Zvieratá darovala zoologická záhrada na Ukrajine a mali byť prevezené do Damasku. Preprava však neprebehla podľa plánu a škatuľa zostala na letisku. Organizácia na záchranu zvierat, ktorá zvieratá našla, požiadala úrady, aby im umožnili vziať ich so sebou. Povolenie bolo udelené.

Keď ich konečne vytiahli z krabice, všade videli chrobáky. Tigre boli v hroznom stave a okamžite ich previezli do zvieracej nemocnice, kde im poskytli náležitú liečbu. Všetky tri zvieratá boli očkované a teraz majú krásnu čistú srsť a sú plné energie. Hrajú sa ako deti a výborne sa bavia.