Smrť po útoku kohúta: 58-ročný muž mal najtragickejšiu smrť na svojej farme…

Smrť po útoku kohúta: 58-ročný muž mal najtragickejšiu smrť na svojej farme…

4 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Írsky muž tragicky zahynul po tom, ako ho napadol kohút. Na 58-ročného muža z Írska zaútočil kohút. Ako uvádza The Irish Examiner, Jaspera Krausa, ako sa ukázalo na súdnom pojednávaní, 28. apríla 2022 napadol kohút Brahma. Detektív Eoin Browne vypovedal, že bol na incident upozornený a keď prišiel, záchranári už neúspešne vykonávali resuscitáciu, aby muža oživili.

Keď vošiel do domu obete, uviedol, že videl Krausa ležať na zemi v kaluži krvi so zraneniami na zadnej strane jednej nohy. Dcéra obete, Guinan, išla predtým do domu svojho otca, aby mu priniesla lieky, keďže mu bola diagnostikovaná rakovina a zlyhávali mu aj obličky.

Neskôr v ten deň ju kontaktoval otcov dvojročný nájomník Corey O’Keeffe, aby jej povedal o jej otcovi. Keď prišla do domu, bola podľa publikácie svedkom hroznej scény. Počas vypočúvania uviedla, že televízor bol zapnutý a v popolníku bola zapálená cigareta. Po stopách krvi sa detektív dostal ku kohútovi, kde si všimol krv na jeho pazúroch. O’Keeffe tiež vypovedal, že v tú noc pracoval dlho do noci a keď sa okolo ôsmej ráno vrátil domov, išiel spať po tom, ako nakŕmil zvieratá.

Potom počul, ako na neho Kraus zakričal „poď rýchlo“. O’Keeffe okrem iného povedal, že na Krausovom lýtku videl ranu. Zavolal pomoc a 25 minút, kým prišli záchranári, bol poučený, ako má vykonávať resuscitáciu. Povedal, že Kraus stále šepkal slovo „kohút“, keď niekoľkokrát stratil a znovu nadobudol vedomie. Doktorka Annette Jenningsová vniesla do incidentu viac svetla a počas pojednávania povedala, že keď prišla do domu obete, záchranári sa ho snažili oživiť.

Oficiálne bol vyhlásený za mŕtveho o 15:24 miestneho času. Povedal, že jeho smrť bola kuriózna, keďže zranenie na ľavom lýtku mu spôsobil kohút. Doktor Ramadan Shatwan, ktorý vykonal pitvu, na pojednávaní povedal, že Krausova tvár a nohy boli zakrvavené. Na tvári však nemal žiadne rezné rany. Príčina jeho smrti bola stanovená ako smrteľná srdcová arytmia v dôsledku ťažkého koronárneho aterómu a kardiomegálie.