Sťažovala sa ohľadom svojích svadobných šiat. Čo sa však z toho nakoniec vykľulo, tak na to ani ona sama nezabudne!

Sťažovala sa ohľadom svojích svadobných šiat. Čo sa však z toho nakoniec vykľulo, tak na to ani ona sama nezabudne!

14 marca, 2023 0 Od Redakcia

Nákup určitých predmetov, ako sú hračky, je online relatívne bez rizika, pokiaľ nakupujete z renomovaného zdroja, ale oblečenie je úplne iná záležitosť. Som si istá, že mnohí z nás zažili nákup oblečenia online, ktoré vyzerá úplne inak, keď príde a my si ho vyskúšame. Jedna budúca nevesta však zažila trápnu situáciu, keď sa sťažovala na to, čo dostala. Kúpila si pravdepodobne najdôležitejší kus oblečenia, ktorý si väčšina žien za svoj život kúpi – svoje svadobné šaty.

Vyskúšala si šaty a zverejnila svoju fotku, na ktorej poukazuje na chýbajúce detaily v porovnaní s tými, ktoré si objednala. Dokonca poslala nahnevaný odkaz personálu v obchode, kde sa sťažovala na šaty. Zamestnanci potom rýchlo poukázali na trápnu chybu budúcej nevesty v Kentucky.

„Dobrý deň, obliekli ste si šaty naopak, prosím, oblečte si ich správnym spôsobom,“ napísal personál obchodu podľa novín Mirror. Našťastie 33-ročná nevesta videla vtipnú stránku a uľavilo sa jej, že jedným jednoduchým pohybom sa šaty vrátia do jej vysnívanej róby včas na jej veľký deň. Na sociálnych sieťach sa zasmiala nad svojou chybou, čo si personál v obchode vážil.

„Kto vedel, že posielajú svadobné šaty naruby?“ napísala a dodala, že šaty „v skutočnosti vyzerali krásne“. Zažartovala: „Niekedy nezáleží na tom, aké máme za sebou vzdelanie… stále nám bude chýbať zdravý rozum, napríklad ako sa správne obliecť.“ Jej príspevok bol zdieľaný s mnohými ľuďmi a jej príbeh vyvolal u mnohých úsmev na tvári. Život nemusíme brať tak vážne.

Prosím, zdieľajte so svojou rodinou a priateľmi tento príbeh, nech sa aj oni zabavia.