Svoju šesťmesačnú dcérku niesol na hlave 5 km, keď ich dedinu zaplavila povodeň. Keď zistíte, prečo to urobil, budete plakať…

Svoju šesťmesačnú dcérku niesol na hlave 5 km, keď ich dedinu zaplavila povodeň. Keď zistíte, prečo to urobil, budete plakať…

19 novembra, 2023 0 Od Redakcia

Čo dokáže rodičovská láska? Raz boli dve malé deti uväznené pod autom. Ich matka zo strachu zdvihla vozidlo holými rukami, aby zachránila svoje deti. Odborníci tvrdia, že za normálnych okolností by bolo nepredstaviteľné, aby matka uniesla takú záťaž, ale strach, stres, adrenalín a láska k deťom vám môžu dodať silu ako nič iné.

Juhozápadný indický štát Ándhrapradéš pravidelne zaplavujú silné dažde. Tisíce ľudí prichádzajú o domovy alebo sú odrezaní od sveta. Presne to sa stalo v Kudumusare, ktoré bolo odrezané od okolitého sveta záplavami. Problémom je, keď niekto ochorie, pretože jediná cesta k lekárovi vedie cez záplavové vody.

Presne to sa stalo šesťmesačnej dcére Satiabu Pangy. Dieťa dostalo horúčku a jeho stav sa stal vážnym. Otec sa nemohol dočkať, kým záplavy opadnú. Musel konať. Rozhodol sa niesť svoje dieťa päť kilometrov, pričom ho držal nad hlavou mimo vody. Netušil, aká bude jeho cesta, ale vedel, že musí zachrániť svoju dcéru. To je jeho prvá a najdôležitejšia úloha.

Viac ako dve hodiny kráčal vo vode so zdvihnutými rukami. Na konci ho strašne boleli ruky. Vďaka svojej vytrvalosti a láske rodiča dostal svoju dcéru do nemocnice v Chintapalle. Fotografia tohto muža obletela celý svet a ukazuje, čo dokáže rodič urobiť pre dieťa.

Nádherné! Podeľte sa o tento príbeh aj so svojimi priateľmi a rodinou.