Syn vraj potreboval vyplatiť nehodu. Pravda však vyšla najavo!

Syn vraj potreboval vyplatiť nehodu. Pravda však vyšla najavo!

6 februára, 2024 0 Od Redakcia

Rodinné vzťahy nie sú vždy ideálne. Svoje o tom vie matka, ktorá nedávno oslávila 50. narodeniny. Jej dcéra sa po dohode s manželom rozhodla, že namiesto bežného kuchynského riadu a ďalších praktických darčekov jej radšej venujú finančný obnos, ktorý si bude môcť užiť podľa svojho. Našetrili asi 2000 eur, ktoré vložili do ozdobnej obálky spolu s najlepšími ponukami dovolenkových pobytov.

Dcéra chcela mamičke oplatiť jej starostlivosť

Mamička, ktorá má okrem dcéry ešte syna, sa pre deti vzdala veľa vecí a preto sa dcéra rozhodla jej to aspoň takýmto spôsobom čiastočne oplatiť. Svoje deti vychovávala ako samoživiteľka. Otec rodinu opustil, keď mala dcéra jeden rok a syn sotva tri. S deťmi nezostal v kontakte a neplatil na ne ani výživné.

V deň narodenín odovzdala dcéra matke obálku a vysvetlila jej aj jej účel. Matka mala obrovskú radosť a hneď začala plánovať či sa pôjde pozrieť k moru, alebo či vyrazí do kúpeľov. Darček jednoznačne prekonal aj luster, ktorý mamičke venoval jej syn so svojou manželkou. Už druhý deň ale mamička dcére volala v slzách a s ospravedlneniami.

Syn údajne potreboval vyplatiť obeť nehody

Syn údajne spôsobil dopravnú nehodu a zrazil muža, ktorý skončil v nemocnici. Napodiv obeť požadovala presne 2000 eur, aby nepodala trestné oznámenie a brat neskončil vo väzení. Matka samozrejme synovi peniaze venovala. Príbehu nakoniec uverila aj dcéra. Koniec koncov, život býva niekedy nevyspytateľný.

Uplynul ale týždeň a dcéra sa dozvedela, že k žiadnej dopravnej nehode nedošlo, brat s manželkou si celý príbeh vymysleli. Peniaze, ktoré od matky dostali, utratili za módne oblečenie a novú elektroniku. Dcéra sa rozhodla, že matke nič neprezradí, zlomilo by jej to srdce. Namiesto toho sa s manželom rozhodli z brata peniaze vymáhať, aby ich vrátil matke, ale zatiaľ bezúspešne. Je nepredstaviteľné, čo sú niektorí ľudia schopní urobiť pre peniaze. Keď syn okradne vlastnú matku, je to jedna z najhorších vecí vôbec.