Táto detská kresba: Otec bol prichytený a matka bola šokovaná!

Táto detská kresba: Otec bol prichytený a matka bola šokovaná!

19 marca, 2024 0 Od Redakcia

Jedna žena sa na portáli Kidspot podelila o najsmutnejší príbeh svojho života, ktorý čoskoro obletel celý svet. Stojí to za prečítanie, veľmi poučné a smutné zároveň! Táto žena, nazvime ju Belinda, sa so svojím budúcim manželom Eddiem zoznámila na zoznamke. Začali sa rozprávať a potom sa čoraz viac zbližovali, pretože si naozaj padli do oka. Eddie pracoval pre ropnú spoločnosť a jeho pracovný rozvrh bol trochu zvláštny – 8 dní mimo domova a potom 6 dní voľna – ale zvykla si na to a prijala tento životný štýl. Belinda a Eddie sa neskôr vzali a mali dvojčatá.

Počiatočné obdobie bolo pre Belindu trochu náročné, pretože bola 8 dní bez manžela a dvojčatá si vyžadovali veľa pozornosti. Neskôr, keď boli dvojčatá staršie, Belinda sa vrátila do práce a bola veľmi šťastná, pretože mala pocit, že jej život je konečne naplnený. Jedného dňa, keď bola sama doma, si povedala, že si trochu prečíta. Vzala si z police knihu a ukázalo sa, že je to tá istá kniha, ktorú čítal jej manžel.

Keď knihu otvorila, našla v nej kresbu dieťaťa. Usmiala sa, aký je jej manžel milý otec, keď používa kresbu svojho dieťaťa ako záložku. Keď sa však na kresbu pozrela bližšie, bola šokovaná a takmer omdlela. Kresba mala aj nápis: „Ku Dňu otcov, Nate“. Kresba bola veľmi pekná, ale problém bol v tom, že žiadne z ich detí sa nevolalo Nate. Keď sa Eddi vrátil domov zo služobnej cesty, Belinda mu ukázala kresbu a vypočula ho.

Eddie sa priznal, že v meste, kam chodil do práce, má ďalšiu rodinu. S Natašou majú spoločné dieťa menom Nate. Belinda takmer omdlela, keď to počula, vyhodila Eddieho z bytu a čoskoro sa rozviedli. Eddie sa presťahoval k Nataši, ale nezostal tam dlho, pretože Belinda ju našla na internete a povedala jej ten príbeh. Nataša o celej veci určite nič nevedela, pretože aj ona Eddieho vyhodila zo svojho života.