Tehotná matka pobozkala svoje dieťa na pery. O 9 mesiacov neskôr to oľutovala!

Tehotná matka pobozkala svoje dieťa na pery. O 9 mesiacov neskôr to oľutovala!

27 marca, 2024 0 Od Redakcia

Tehotná matka pobozkala svoje dieťa na pery. Po 9 mesiacoch to oľutovala! Dva dni po pôrode jej lekári povedali, že chcú dieťaťu urobiť ďalšie testy, pretože im bola podozrivá jeho vyrážka.

Sandra bola šťastná, že sa jej narodilo tretie dieťa. Žila ťažký, ale šťastný život novej matky. Vymieňala im plienky, hrala sa s nimi a ako mnohé matky ich občas pobozkala na ústa.

V tehotenstve nemala žiadne problémy a pôrod prebehol bez problémov. O dva dni mala ísť domov, keď jej lekári povedali, že chcú urobiť ďalšie testy dieťaťa, pretože majú podozrenie na vyrážku a neurologické ochorenie.

Sandra bola veľmi vystrašená a jej strach sa rýchlo zmenil na úzkosť, pretože lekári mali pravdu. Povedali, že dieťa sa kvôli tejto chorobe nebude môcť hýbať. Ukázalo sa, že Sandra sa cytomegalovírusom nakazila od svojich detí.

Tri dni plakala, ale vedela, že svojho syna nemôže nechať na holičkách. Našla pediatra v nemocnici La Paz v Madride, ktorý prisľúbil, že Gonzalovi pomôže zotaviť sa. Chlapec sa teraz usmieva, čoraz viac sa pohybuje a dokáže sám zdvihnúť ruky, takže je tu nádej!

Polovica matiek dostane vírus ešte pred otehotnením, ale neskôr nespôsobuje žiadne problémy. Problémom je, ak vírus dostanete na začiatku tehotenstva.

Existuje však jednoduchý test, ktorý dokáže odhaliť jeho prítomnosť. V súčasnosti nie je povinný, ale Sandra bojuje za to, aby sa tak stalo. Chce, aby sa o víruse, ktorý môžu na matku preniesť deti, dozvedelo viac ľudí na celom svete.

Podeľte sa o jej príbeh aj s ostatnými.