Tento muž mal strašné bolesti žalúdka: Lekárom trvalo 18 rokov, kým našli bizarný dôvod!

Tento muž mal strašné bolesti žalúdka: Lekárom trvalo 18 rokov, kým našli bizarný dôvod!

26 januára, 2022 0 Od Redakcia

Po rokoch silných bolestí brucha urobili lekári šokujúci objav!

Vietnamec Ma Vat Nhat sa v roku 1998 stal účastníkom vážnej dopravnej nehody a v dôsledku toho podstúpil vážnu operáciu. Ma Vat má teraz 54 rokov a roky po operácii nemal žiadne problémy, až kým sa u neho zrazu neobjavili silné bolesti brucha.

Strašné žalúdočné ťažkosti

Ma Vat užíval silné lieky proti bolesti a iné lieky, nič však nepomáhalo, len sa to zhoršovalo. Lekári čelili záhade, nikto nevedel, čo spôsobuje tie strašné bolesti. Ma Vat sa potom stal účastníkom ďalšej dopravnej nehody a bol opäť prevezený do nemocnice. Lekári urobili röntgenové snímky a zistili šokujúci objav…

Predmet v bruchu

Na fotografiách bol jasne viditeľný špicatý predmet. V brušnej dutine mal už 18 rokov chirurgické nožnice a jeho orgány úplne obrastali nožnice. Na miesto prileteli špecialisti a odstránenie nožníc trvalo viac ako tri hodiny. Vietnamské ministerstvo zdravotníctva nariadilo nemocnici, aby zistila, kto je za túto závažnú chybu zodpovedný. Riaditeľ príslušnej nemocnice uviedol, že to bude ťažké, pretože záznamy o pacientoch sa zvyčajne neuchovávajú viac ako 15 rokov. Aký bizarný príbeh!