Toto sedí na každú! Charakteristika žien podľa mesiaca narodenia…

Toto sedí na každú! Charakteristika žien podľa mesiaca narodenia…

2 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Môže to znieť zvláštne, ale podľa mesiaca narodenia, máte určité charakterové rysy. Pokiaľ vás zaujíma aké sú to a či na vás naozaj sedí, stačí si prečítať tento článok dokonca.

Január

Ženy, ktoré sa narodili v januári, sú skutočne ambiciózne. Sú však tiež vážne a konzervatívne. Málokedy ich uvidíme rozzúrené a často sa držia svojich zásad. Ak ich niekedy stretnete rozčúlené oblúkom sa im vyhnite! Ich častým problémom sú emócie, ktoré držia v sebe. Ženy narodené v januári sa cítia najlepšie v spoločnosti, ktorú považujú za seba rovnú, či už ide o intelektuálnu úroveň, životné skúsenosti alebo názory na život.

Február

Pre februárové ženy je typické abstraktné myslenie, čo je dôvod, prečo ich mnoho ľudí nechápe. Ich nálada sa často mení a pokiaľ chcete s nimi vychádzať, musíte sa obrniť trpezlivosťou. Keď to vydržíte zasypú vás svojim romantickým cítením a láskou. To isté však očakávajú od vás. Ak ich niekedy zradíte, ťažko si vás znova pustí k telu. Na to sú príliš hrdé.

Marec

Všetky ženy, ktoré sa narodili v marci, sú bezstarostné. Ak majú po boku partnera, v ktorom vidia oporu, sú oddané a lojálni. Neskúšajte ich naštvať. Imponujú im muži, ktorí dokážu oceniť ich silu, charizmu a šarm. Tak si hľadajú aj partnerov. Byť so ženou narodenou v marci je skutočným potešením. Nezamilujú sa však ľahko a rýchlo prezrú lacné triky, ktorými ich budete skúšať zvádzať.

Apríl

Diplomacia, pokora a úcta, tak by sa dali charakterizovať ženy narodené v apríli. Komunikácia je pre nich najsilnejšou vlastnosťou. Niekedy sú náchylné na sebaľútosť a potrebujú väčšiu oporu. Tiež sú veľmi žiarlivé a pokúšať ich v ich citoch nie je múdre. Akonáhle však získate ich dôveru, urobí z vás najšťastnejšiu osobu pod slnkom.

Máj

Ženy, ktoré sa narodili v tomto mesiaci, sa ľahko rozhodujú a stoja za svojimi rozhodnutiami a princípmi. Tieto ženy sú veľmi atraktívne, čo s ich zložitým charakterom vytvára nebezpečnú kombináciu pre každú osobu, ktorá sa do nich zamiluje. Ľahko očarí každého muža a získajú od neho všetko, na čo si spomenú.

Jún

Júnové ženy sú veľmi zvedavé, kreatívne a komunikatívne. Rýchlejšie hovorí ako myslí a to môže spôsobiť konflikty s druhými. Pravdou však je, že sa držia stranu od ohovárania a radšej vám všetko povedia na rovinu a úprimne. Vo vzťahu si na ne dávajte pozor, sú nebezpečnými hráčkami. Muži často nevedia, čo si s nimi počať.

Júl

Tajomné a čestné sú práve ženy, ktoré sa narodili v júli. Nepúšťajú si príliš veľa ľudí k sebe a ich vzťahy sú pevné. Málokedy sa chváli a nie preto, že by nemali čím. Nepatrí to jednoducho k ich povahe. Často sú to krásne a veľmi inteligentné ženy. V konfliktoch sú zdvorilé, ale ak ich raz zradíte, nikdy vám už neodpustia.

August

Unikátna zmes s veľkým srdcom a mierna dávka sebastrenosti je pripravená pre všetky ženy narodené v auguste. Tieto ženy vyhrávajú všetky konflikty, ktoré im život prichystá. Nie je vhodné byť ich súperi. Ak si nedáte pozor, zmetú vás z povrchu zemského. Ďalšou ich skvelou vlastnosťou je obrovský zmysel pre humor. Nikdy však nikoho nezosmiešňujú. Často sú stredobodom pozornosti a nemajú núdzu o mužskú spoločnosť. V ich prítomnosti totiž muži strácajú hlavu.

September

Láskavosť, disciplína a krása bola udelená ženám narodeným v septembri. Tieto ženy nikdy nezabúdajú na to, čo ste pre nich niekedy urobili. Ťažko odpustí zradu. Ich hlavným pohonom sú vzťahy, ktoré si udržujú a starajú sa o ne. Nemajú rady nič krátkodobé alebo len na jednu noc. Sú veľmi zásadové a náročné na svoj zovňajšok. Často sa nechávajú ovplyvniť rozumom, bez ohľadu na to, čo im srdce porúča. Muž, ktorý im môže poskytnúť najviac u nich vyhrá.

Október

Pre ženy narodené v októbri je typický silný charakter, vôľa a nezávislosť. Sú veľmi emocionálne založené, ale nikdy ich neuvidíte plakať. Majú vynikajúci intelekt a bývajú často úspešné. Problém majú s otvorenosťou. Sú si totiž vedomé vlastnej zraniteľnosti. Vďaka úspechom, ktoré dosahujú, bývajú v očiach druhých žien nenávidené.

November

So ženou narodenou v novembri nehrajte žiadne hry. Zvyčajne sú o krok dopredu aj keď si myslíte, že ste vo vedení. Skvele rozpoznajú lož. Preto si dávajte pozor na to, aby ste nestratili ich dôveru. Pokiaľ nie ste pripravení počúvať pravdu určite sa ich nepýtajte na názor, novembrové ženy sú totiž veľmi úprimné.

December

Ženy narodené v poslednom mesiaci roku sú netrpezlivé, impulzívne a majú často šťastie. V sporoch odchádzajú ako víťazi a to práve vďaka ich šťastene, ktorá vždy stojí na ich strane. Sú zábavné, múdre a majú skvelý zmysel pre humor. Ich kladnou vlastnosťou je skutočnosť, že aj napriek tomu, ako im ľudia ubližujú, majú veľké srdce.

Zdieľajte článok aj so svojimi priateľkami.