Týždne po pôrode matka porovnáva ultrazvukový obraz so svojím dieťaťom: Nádherné!

Týždne po pôrode matka porovnáva ultrazvukový obraz so svojím dieťaťom: Nádherné!

2 decembra, 2023 0 Od Redakcia

Deti sú tou najväčšou radosťou, ktorá nás môže robiť šťastnými po zvyšok života. Nič vám neprinesie toľko šťastia, ako keď sa pozriete na svoje deti a vidíte, ako sa usmievajú, aký je ich život bezstarostný a radostný. Je tu však aj druhá strana mince, keď voči nim pociťujeme smútok a hnev, ktorý samozrejme netrvá dlho, pretože medzi rodičmi a ich deťmi je oveľa silnejšie citové puto.

Keď máte deti, žiadne dva dni nie sú rovnaké. Myslím, že v tom je tá krása. Keď si čerstvá mamička Sarah Kelleher Stepplingová náhodou všimla, ako jej chlapček spí, bola veľmi prekvapená. Vedela, že sa o to musí podeliť so všetkými.

„V 18. týždni sme absolvovali prvý ultrazvuk, na ktorom sme mohli vidieť naše bábätko, ktoré na fotografii vyzeralo ako malá kŕč. Takže keď som v 39. týždni uvidela fotografiu s tváričkou sladkého bábätka, vedela som, že je rozkošný,“ povedala Sarah s úsmevom.

Dodala tiež, že je veľmi nezvyčajné získať takýto jasný obraz na konci tehotenstva, ale lekár, ktorý ultrazvuk vykonával, odviedol skvelú prácu a získali skvelé fotografie dieťaťa.

„Keď som si všimla, že počas spánku dvíha ruky, ani som si nespomenula na fotografiu z ultrazvuku. V tom čase mi tá podobnosť ešte nedošla. Môj syn mal už niekoľko týždňov, keď som objavila obrázok na chladničke mojej svokry, ktorý ma zrazu zasiahol,“ povedala matka.

Malý mal počas prvého mesiaca života anémiu a silnú, dlhotrvajúcu žltačku. Jeho rodičia boli s dieťaťom 48 hodín v detskej nemocnici, kde ležalo.

„Bol ako šampión. Čoskoro prekonal chorobu a mohli sme ho vziať so sebou domov,“ povedal otec. „Vždy, keď sa na nás usmeje, roztápame sa,“ dodala Sarah.

Keď mamička porovnala svoje spiace bábätko a ultrazvukový snímok, ktorý našla u svojej svokry, vedela, že to musia vidieť aj ostatní, a tak sa na sociálnych sieťach podelila so svetom o svoj vzrušujúci a zaujímavý objav. Keď Sarah porovnala ultrazvukový obraz a svoje spiace dieťa, objavila neobyčajné dôkazy o spánkových návykoch svojho dieťatka.

Jej chlapček spal v rovnakej polohe v maternici ako v postieľke.

Aké milé❤️ . Ak sa Vám tento článok páči, podeľte sa oň aj so svojimi priateľmi a rodinou.