„V jednom okamihu som sa dozvedela, že neuvidím svoje deti vyrastať“: Šokujúce slová matky…

„V jednom okamihu som sa dozvedela, že neuvidím svoje deti vyrastať“: Šokujúce slová matky…

4 februára, 2024 0 Od Redakcia

30-ročná matka Amie Waltonová sa náhle ocitla v ťažkej situácii, keď jej diagnostikovali nádor na pravej strane hrubého čreva, ktorý sa rozšíril do pečene. Matka bola prevezená do nemocnice po tom, čo pocítila prudkú bolesť, ktorá neustupovala.

Po stanovení diagnózy žena podstúpila chemoterapiu a v apríli minulého roka jej oznámili, že liečba „zabrala“ a že 60 % jej pečene môže byť odstránených.

Čo hovorí žena o svojom obrovskom boji s chorobou

Po operácii sa však našli ďalšie dva nádory a Amie musela podstúpiť ďalšie tri kolá chemoterapie. V novembri jej oznámili, že liečba nezabrala a že bude musieť podstúpiť selektívnu vnútornú rádioterapiu. „Niekedy nemôžem uveriť tomu, čo prežívam.

Som taká mladá… Dokonca aj sestry plačú nad mojím stavom. Som mladá matka s malými deťmi. Nemala by som chodiť do nemocnice a premýšľať, koľko mi ešte zostáva,“ povedala a zároveň priznala, že ďalšie testy odhalili, že má nádory na pľúcach.

Povedala: „Záleží mi len na mojich deťoch a partnerovi. Chcem, aby moje deti vedeli, že ich mama je vždy nablízku. Sú dni, ktoré sú naozaj ťažké, pretože zmeškám dôležité okamihy v ich živote, pretože som chorá alebo sa liečim. Moja dcéra napríklad hrala svoje prvé divadelné predstavenie a ja som tam nemohla byť, čo ma veľmi mrzelo.“

Želáme je jej veľa síl ❤️a dúfame, že sa uzdraví…