Victory svojím vystúpením zmenila históriu talentovej súťaže!

Victory svojím vystúpením zmenila históriu talentovej súťaže!

8 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Victory Brinkerová získala titul „najmladšej opernej speváčky na svete“ po svojom vystúpení v súťaži America’s Got Talent. Vo veku iba 9 rokov predviedla výkon, za ktorý dostala viac ako jedno „áno“ od každého člena poroty. Urobili niečo, čo sa v histórii súťaže ešte nikdy nestalo.

Súťaže talentov naďalej prekvapujú

Keď si už myslíte, že ste v talentových súťažiach videli všetko, objaví sa 9-ročné dievčatko, ktoré vás zanechá s otvorenými ústami a zmení históriu tejto šou. Moderátor Terry Crews povedal, že rozhodnutie sudcov bolo bezprecedentné.

Pieseň napísala sama

Pred vystúpením s piesňou, ktorú Victory sama zložila, sa Simon Cowell, slávny kat súťaže, spýtal dievčaťa, na čo by použila svoju výhru. Víťazstvo úplne odzbrojilo obávaného sudcu: „Kúpila by som ti dúhovú flitrovú košeľu.“ Simon, ostatní porotcovia a diváci boli viditeľne šokovaní. Porotca sa spýtal, prečo si Victory myslí, že potrebuje farebné tričko. Dievča povedalo, že vždy nosí len biele, sivé alebo čierne oblečenie.

Dievča dostalo viac ako štyri áno

Po tom, ako Victory dospievala svoju vlastnú pieseň, sa členovia poroty podelili o svoje názory. Simon si k porotcovskému stolu zavolal aj Terryho a potichu sa s ním o niečom poradil. Victory medzitým na pódiu napäto čakala na verdikt. Nakoniec dostala oveľa viac ako štyri áno.

„Victory, dnes ti nedáme áno. Urobíme niečo iné. To sa nám v histórii súťaže ešte nikdy nepodarilo. Všetci ti dáme niečo špeciálne,“ povedal Simon, postavil sa spolu s ostatnými porotcami a moderátorom a všetci spoločne stlačili zlaté tlačidlo, ktoré posiela súťažiacich priamo do živého vystúpenia.

Podeľte sa o jej úžasný talent aj so svojimi priateľmi na Facebooku. 🙂