Videli ste túto slávnu opičku, ktorá rada rozbaľuje balíčky? Ak nie, určite si TO pozrite!

Videli ste túto slávnu opičku, ktorá rada rozbaľuje balíčky? Ak nie, určite si TO pozrite!

27 októbra, 2022 0 Od Redakcia

A samozrejme, radi ju vidíme aj my!
A keď si už myslíte, že ste na sociálnych sieťach videli všetko, objaví sa niečo, z čoho vám zostane rozum stáť! Presne to sa nám stalo, keď sme uvideli Georgie Boya, slávnu opičku Tik Tok, ktorá miluje rozbaľovanie! Áno, čítate správne, na Tik Toku je profil s nápaditými videami a dobrodružstvami opice, ktorá otvára balíčky od spoločností a robí rôzne rozbaľovanie, ktoré sme si zamilovali!

Je samozrejmé, že opička Georgie Boy nemá ani potuchy o tom, že je slávna na sociálnych sieťach a ani by ju to nezaujímalo. Na druhej strane jej majiteľ pravdepodobne našiel trik, ako získať nielen publicitu, ale aj nemalé peniaze, pretože z tejto rozkošnej opičky je teraz peňazokazecká firma!

Okrem balíčkov, ktoré otvára na Tik Tok, má vlastný instagram s 282 tisíc sledovateľmi, má vlastný eshop, kde predáva rôzne veci v jej podobe, ako sú tričká, nálepky a masky! Za zmienku stojí aj to, že slávna opica má na Amazone vlastný zoznam želaní a vyzýva nás, aby sme si kúpili jej balíčky, ktoré nám rozbalí.

Áno, naozaj šikovný majiteľ opice od nás dostáva veľký palec hore za nádherný obsah, ktorý vytvára!