Vidia zvieratá smrť? Objasnenie hrozivej skutočnosti!

Vidia zvieratá smrť? Objasnenie hrozivej skutočnosti!

16 júna, 2024 0 Od Redakcia

Ďalší dôkaz, že dokážu vycítiť iný svet, ako je ten náš! Veda už dávno tvrdí, že určité správanie zvierat je nevyspytateľné a zároveň stojí za to ho skúmať. Všeobecne sa verí, že psy a mačky skutočne vidia smrť a určitým spôsobom dokážu vycítiť posmrtný život.

Už pred 20. rokmi 20. storočia sa veľa skúmalo, ako pochopiť toto vnímanie, takzvaný šiesty zmysel zvierat. Zvieratá dokážu vďaka tomuto zvláštnemu zmyslu úžasné veci, ktoré presahujú realitu, ktorú dokážu vnímať ľudia. Dokážu sa napríklad orientovať bez kompasu, čo už vieme vysvetliť biologicky, ale stále nie je jasné, ako dokážu vycítiť prítomnosť svojich pánov na neuveriteľne veľké vzdialenosti.

Psy a mačky môžu nasledovať svojich majiteľov na vzdialenosť stoviek kilometrov, aj keď sú neustále v pohybe. V krajinách bývalého Sovietskeho zväzu výskum nepriamo dokázal, že psy, mačky, osly a hydina dokážu vopred vycítiť zemetrasenie. Zvieratá sú agresívne, odmietajú jesť a zrazu chcú utiecť.

Na druhej strane, divé zvieratá strácajú prirodzenú nedôveru voči ľuďom. Vtáky, potkany a myši, dokonca aj akváriové rybky sa správajú zvláštne, takmer vyhľadávajú ľudskú blízkosť. V istom čase bolo pozorované, že zvieratá sa pozerajú na stenu a hľadia, vrčia alebo fučia. Vtedy im prvýkrát napadlo, že do nášho sveta môže zasahovať iný svet a že to nejako vycítili.

Podľa ľudovej viery dokážu vycítiť smrť, takže vidia mŕtvych…

Ani po roku 2000 veda nedokázala rozlúštiť, ako môžu zvieratá cítiť smrť, ale určite ju cítia.

NEJDE LEN O TO, ŽE Z ČASU NA ČAS VIDIA DUCHOV, ALE AJ O TO, ŽE ZVIERATÁ VO VOĽNEJ PRÍRODE, A DOKONCA AJ DOMÁCE ZVIERATÁ, DOKÁŽU VYCÍTIŤ KONIEC.

V určitom okamihu odídu a zomrú vo svojej samote… Vedcom sa nedávno podaril prelomový objav, keď dokázali, že zvieratá a dokonca aj ľudia dokážu cítiť smrť. Smrť je predpovedaná biochemickými procesmi, ktoré sa cez nos dostanú do mozgu, čím si mozog uvedomí proces smrti. To by mohlo predznamenávať možnosť, že takzvaný šiesty zmysel môže skutočne fungovať u zvierat a dokonca aj u ľudí.

Ak dokážeme vnímať proces smrti a dôkazy o tom boli nájdené v experimente a v následnej štúdii, jasne to ukazuje, že existuje zmysel, ktorý presahuje naše zmysly a presahuje náš svet. Z nejakého dôvodu sú zvieratá v tomto smere sofistikovanejšie, majú vnímanie smrti jedna k jednej, ale aj ľudia majú túto schopnosť potlačenú.

Stačí ho len rozlúštiť a možno sa nám podarí otvoriť nový kúsok ľudskej mysle, kam sa veda ešte nedostala…

Zdieľajte s ostatnými!