Všetci sa jej posmievali kvôli jej pleti, potom otehotnela a jej život sa stal ešte horším!

Všetci sa jej posmievali kvôli jej pleti, potom otehotnela a jej život sa stal ešte horším!

18 februára, 2023 0 Od Redakcia

Život 44-ročnej Libby Hufferovej nie je obyčajný. Trpí strašnou a veľmi zriedkavou chorobou, na jej tele sa nachádza 6 000 hrčiek, ktoré každého desia.

Libbyin život bol normálny, kým nebola tínedžerka. Potom sa jej zrazu začali na koži objavovať príšerné hrbolčeky, ktorých bolo postupom času čoraz viac. Mladému dievčaťu sa všetci posmievali a mnohí sa jej vyhýbali, pretože sa jej báli.

Počas tehotenstva sa jej príznaky ešte zhoršili, čo lekári nedokázali liečiť. Dnes jej tvár a telo sužuje takmer 6 000 drobných bradavíc, ktoré jej bránia žiť normálny život!

„Svojim deťom hovorím, že som dostala bozky od anjelov, preto vyzerám takto. Prestávajú sa pýtať, ale ľudia nemajú ani potuchy o mojej chorobe, takže im to musím stále vysvetľovať. Najväčšiu bolesť mi spôsobujú hrče na chrbte, často nemôžem v noci ani spať.

V súčasnosti užívam 13 liekov. Celý život na mňa ukazovali a keď som musela vyjsť z domu, snažila som sa čo najviac zakryť. Chcela by som, aby konečne prišiel deň, keď sa nebudem musieť starať o to, ako vyzerám alebo čo si oblečiem, aby som zakryla tieto hrozné výrastky na svojom tele!“ – Libby sa sťažovala.

Dúfame a budeme sa modliť, aby sa našla pomoc pre Libby..❤️