Vyberte si vianočný stromček a zistite o sebe niečo naozaj výnimočné!

Vyberte si vianočný stromček a zistite o sebe niečo naozaj výnimočné!

18 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Tak ako pri všetkom ostatnom aj pri zdobení vianočného stromčeka máme svoj vlastný individuálny vkus. Môže to byť strieborná borovica s jednoduchými ozdobami, len červenými a zlatými alebo možno rozprávková atmosféra plná figúrok a domácich perníkov. Teraz si už len stačí vybrať strom na obrázku, ktorý je vášmu srdcu najmilší a zistiť, čo vypovedá o vašej osobnosti.

  • Ak si vyberiete možnosť 1

Ste slnkom v živote mnohých ľudí. Váš úsmev vnáša do života ľudí okolo vás, ktorí majú zlú náladu, malý lúč šťastia. Možno o tom neviete, ale mnohí z týchto ľudí vás veľmi obdivujú! Každého človeka, ktorého stretnete či už je to kolega, klient, poštár alebo niekto z vašej rodiny, poteší vaša pozitívna nálada. Ak ste niekde preč na deň alebo dva, majú pocit, že sa slnko skrýva za mrakmi.

  • Ak si vyberiete možnosť 2

Presne viete, v ktorých dôležitých momentoch môžete prejaviť svoju láskavosť. Nejako dokážete vycítiť, kde je potrebná pomoc. Malé skutky láskavosti sú pre vás prirodzené a nikdy neočakávate nič na oplátku. Ste nesebeckí bez toho, aby ste si to uvedomovali, ale ostatní si to veľmi dobre uvedomujú. Do sŕdc ľudí okolo vás okamžite vnesiete pokoj a šťastie.

  • Ak si vyberiete 3

Ste skvelý strážca tajomstva. Nikdy by vás nenapadlo, že jedného dňa budete mať takú zvláštnu zbierku, ale tajomstvá k vám takmer prúdia, pretože ste veľmi dobrý priateľ. Ľudia sa s vami radi podelia o svoje myšlienky a túžby, pretože vám úplne dôverujú. Viete aj o nádejach, snoch a najdôležitejších udalostiach vašej rodiny a priateľov. Zachovávanie týchto tajomstiev nie je žiadnou záťažou a ľudia sú veľmi vďační za to, že sa s vami podelia o svoje tajomstvá.

  • Ak si vyberiete 4

Dar smiechu si nosíte so sebou, kamkoľvek idete. Vždy máš v rukáve dobrý vtip alebo milý komentár, ktorým môžeš potešiť ostatných. Vtipy, ktoré vás rozosmejú, nie sú nikdy hrubé ani urážlivé. Humor môžete nájsť takmer v každej situácii. Tým, že rozosmievate ostatných, pomáhate im uľahčiť každodenný život. Ľudia sú radi vo vašej blízkosti v nádeji, že v ten deň nezostanú bez zábavy.

  • Ak si vyberiete 5

Vždy nájdete ten najlepší darček pre každého. Radi robíte prieskum a dokonca aj výskum, aby ste sa uistili, že každý je maximálne spokojný, ale často jednoducho máte pocit, že kto čo potrebuje. Vždy máte oči otvorené, aby ste nepremeškali príležitosť potešiť niekoho blízkeho. Pre vás je dávanie viac ako prijímanie. Potešenie druhých je zdrojom vášho šťastia.

  • Ak si vyberiete 6 

Pamätáte si každý detail o svojich priateľoch a rodine. Pamätáte si narodeniny, obľúbené jedlá, mená domácich miláčikov a mnoho ďalšieho. Tento váš talent vám uľahčuje nadväzovanie vzťahov s inými ľuďmi, pretože vám nikdy nedôjde, o čom sa rozprávať, čo vám umožní ešte lepšie spoznať druhú osobu a vás, a váš vzťah sa prehĺbi. Najdôležitejšie je, že tieto veci robíte preto, že vám skutočne záleží na všetkých okolo vás.

  • Ak si vyberiete 7

Ste skvelý zmierovateľ a sprostredkovateľ. Ak sa dvaja priatelia alebo členovia rodiny rozchádzajú, vedia, že ak sa chcú dohodnúť, mali by sa obrátiť na vás. Máte schopnosť pochopiť viacero strán konfliktu a uľahčiť ostatným pochopenie rôznych názorov. Tvoja zmierovacia osobnosť zachránila mnohé priateľstvá a tvoje premyslené a upokojujúce slová múdrosti vyriešili nejednu vianočnú hádku.

  • Ak si vyberiete 8

Vždy viete, akú správu alebo informáciu máte odovzdať ktorej osobe. Niekedy sa snažíte sprostredkovať dôležité informácie vo forme obrázkov, videí alebo citátov, o ktorých si myslíte, že by ich druhá osoba mohla potrebovať, ale často sa snažíte formulovať najlepšie vety z vlastného zdroja a priniesť úľavu a radosť ľuďom okolo vás. Môžete byť takí trefní, že si ostatní často uložia to, čo ste im poslali, aby sa tým mohli znova a znova živiť.

Ak sa vám tento príspevok páčil, podeľte sa oň so svojimi priateľmi :).