Za 12 rokov porodila 12 detí. „Nemám záujem o antikoncepciu…“

Za 12 rokov porodila 12 detí. „Nemám záujem o antikoncepciu…“

21 novembra, 2022 0 Od Redakcia

38-ročná žena porodila 12 detí za 12 rokov. V marci tohto roku sa stala po dvanásty raz matkou.

Courtney mala 24 rokov, keď spoznala svojho budúceho manžela Chrisa. Od začiatku sa netajila tým, že chce mať veľkú rodinu. Našťastie, Courtneyin 21-ročný partner bol rovnakého názoru. Vzali sa v roku 2008 a hneď začali plodiť deti. Nanešťastie, jej prvé tehotenstvo sa skončilo potratom, ale po niekoľkých mesiacoch Courtney opäť otehotnela. V roku 2010 manželia privítali na svete svoje prvé dieťa – syna Clinta.

Odvtedy uplynulo dvanásť rokov a Courtney bola takmer celý ten čas tehotná. Najdlhšia prestávka trvala len niekoľko mesiacov. Dvanáste dieťa sa manželom narodilo v marci 2022. Povedala nám, že za 12 rokov 3-krát potratila. Dnes sú Courtney a Chris veľmi šťastní. Žartovali, že chceli mať vlastnú „dvanástku“ a tento sen sa im podarilo splniť. Každé dieťa má meno začínajúce na „C“.

Takmer všetky naše deti sú chlapci. Posledných päť tehotenstiev sa skončilo dievčatami. Situácia je viac-menej vyrovnaná. Väčšina ľudí nás podporuje. Niekedy sa objavia nepríjemné komentáre, pretože vždy sa nájdu ľudia, ktorí nemajú radi veľké rodiny. Ale už sme si na to zvykli a je nám to jedno.

Ak sa Vám ich príbeh páči, zdieľajte ho aj s ostatnými na Facebooku.