Za 16 rokov 18-krát potratila a vo veku 48 rokov konečne zažila niečo šokujúce!

Za 16 rokov 18-krát potratila a vo veku 48 rokov konečne zažila niečo šokujúce!

16 januára, 2023 0 Od Redakcia

Keď Louise Warneford v roku 1999 stretla svojho budúceho manžela Marka, okamžite vedela, že si s ním chce založiť rodinu. Louise mala 32 rokov, keď sa prvýkrát pokúsili otehotnieť, no ich pokus sa skončil tragédiou.

Potom prešlo 16 rokov, počas ktorých Louise zažila 18 potratov, no napriek tomu sa nevzdala nádeje a vo veku 48 rokov sa stala hrdou mamou Williama. Nemôže byť šťastnejšia. Louise a jej 55-ročný manžel Mark minuli veľa peňazí na oplodnenie in vitro.

Keďže Mark predtým podstúpil vazektómiu kvôli predchádzajúcemu vzťahu, dvojica mala k čakaniu bábätka poriadne hrboľatú cestu. Louise nemala problémy s otehotnením, ale vždy prišla o plody okolo 14. týždňa. „Zakaždým, keď sa objavil lúč nádeje, myslela som si, že to bude ono, konečne môžeme byť rodina, po akej som vždy túžila, a potom došlo k potratu a ja som nemohla prestať plakať.“ povedala Louise.

„Rozhodli sme sa skúsiť umelé oplodnenie, no napriek tomu, že dieťatko bolo počaté niekoľkokrát, vždy som potratila.“ Práve keď sa dvojica začínala vzdávať nádeje, nastal zásadný zlom. Lekár zistil, že Louise vytvorila v tele „zabíjačské bunky“, ktoré poškodzovali embryo. Nakoniec sa Louise dočkala liečby, ktorá jej pomohla porodiť prvé dieťa cisárskym rezom v 37. týždni.

„Keď mi ho pôrodná asistentka dala, nemohla som uveriť, aké som mala šťastie a aký bol krásny. Cítila som sa, akoby som vyhrala v lotérii. Byť matkou je tá najúžasnejšia vec na svete.“

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!