Zákazníčka dostala za svoje správanie od zamestnanca supermarketu riadnu príučku!

Zákazníčka dostala za svoje správanie od zamestnanca supermarketu riadnu príučku!

8 marca, 2023 0 Od Redakcia

Ženu, ktorá sa každý deň dotýkala viacerých chlebov holými rukami, zamestnanec prichytil a potrestal za jej nehygienické správanie. Zamestnanec sa rozhodol jej každodennú procedúru skúšania chlebov ukončiť a predísť prípadným hrozbám pre ostatných zákazníkov.

Chlieb upečený na mieste je k dispozícii v supermarketoch. Niektorí zákazníci, aby sa čo najlepšie rozhodli, dotýkajú sa chleba alebo rožkov holými rukami, čo bohužiaľ môže byť hrozbou pre ostatných kupujúcich. Dotýkanie sa chleba holými rukami môže preniesť baktérie na povrch chleba, čo môže zvýšiť riziko otravy jedlom.

Baktérie ako Salmonella, E. coli a Listeria môžu na povrchu chleba prežiť krátku dobu a za správnych podmienok, ako je teplo a vlhko, sa môžu množiť. Aby ste predišli riziku otravy jedlom, je dôležité vždy používať papierové vrecko alebo jednorazové rukavice.

50-ročná zákazníčka prichádzala do predajne každý deň v elegantnom outfite. Jej správanie však nezodpovedalo jej vzhľadu, chleba sa vždy dotýkala holými rukami, pričom vždy chytila viac chlebov a nikdy nepoužívala rukavice. Po dlhých dňoch takéhoto správania sa jeden zo zamestnancov predajne rozhodol ženu za jej správanie potrestať.

Potom, čo sa zákazníčka dotkla štyroch chlebov a potom si vzala len posledný, k nej pri pokladni pristúpil zamestnanec a povedal jej, aby zaplatila za všetky kusy chleba, ktoré chytila holými rukami. Klientka sa samozrejme rozzúrila a požadovala rozhovor s vedúcim zmeny. Manažérka však v rozpore s jej očakávaniami, rozhodnutie svojho zamestnanca podporila.

Odvtedy vždy, keď sa ošúchaná zákazníčka objavila pri chlebe, vždy nosila igelitové rukavice.

Ak sa Vám tento článok páčil, podeľte sa oň aj so svojimi priateľmi.