Zamestnanci nemocnice vzdali hold otcovi, ktorý darovaním orgánov zachránil 50 životov!

Zamestnanci nemocnice vzdali hold otcovi, ktorý darovaním orgánov zachránil 50 životov!

19 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Život sa nie vždy vyvíja podľa našich predstáv a v priebehu jedného dňa sa náš život môže úplne zmeniť. 19. júna sa život jednej rodiny zmenil tragickým spôsobom a 50 ľudí sa dozvedelo fantastickú správu. 19. júna zomrel Cletus Schnieders. Zosnulý otec po sebe zanechal tri deti. Boli na večeri v reštaurácii, muž niečo prehltol a udusil sa. Keď jeho manželka vošla do reštaurácie, videla už len svojho manžela skolabovať.

Okamžite zavolala záchranku a Cleutsa previezli do nemocnice. Nikdy sa už neprebral a bol vyhlásený za mŕtveho. Rodina bola zdrvená a jeho manželka Carrie prehovorila pre ScaryMommy. Cletus bol darcom orgánov a Carrie to rešpektovala. Po jeho smrti dokázal pomôcť 50 ľuďom a zmeniť ich životy. Zamestnanci nemocnice Mercy West Hospital, si Cletusa uctili slávnostným prekvapením.

Na chodbe nemocnice sa zišlo 150 ľudí, priatelia, kolegovia, lekári, rodinní príslušníci, všetci tam boli. Nemocničný personál potom začal vyberať a prevážať orgány. Carrie bola veľmi prekvapená a nemala slov, keď videla ľudí zhromaždených na chodbe. O tom dni povedala toto:

„Jedným z najťažších momentov môjho života bolo kráčať tou chodbou. Odvtedy mi volali priatelia a rodina, aby mi povedali, aká to bola česť, že tam v ten deň boli so mnou. Celý obrad ich veľmi dojal.“

Carrie odfotila účastníkov, pričom v tom čase ešte netušila, že ju zverejní na internete. Stretla sa aj s Johnom Mockom, otcom štyroch detí, ktorý dostal pečeň jej manžela. Bol pozvaný na slávnosť, aby sa poďakoval rodine Cletusovcov za tento dar. Carrie súhlasila so stretnutím a pozvala na túto výnimočnú udalosť ďalších členov rodiny. Odvtedy je v kontakte s Cletusovou rodinou, ktorá sa domnieva, že stretnutie s Johnom jej pomôže pri smútení.

Ak sa Vám tento článok páčil, zdieľajte ho aj s ostatnými.