Žena porodila dvojčatá po 12 potratoch za 5 rokov…

Žena porodila dvojčatá po 12 potratoch za 5 rokov…

10 júla, 2022 0 Od Redakcia

Niektoré ženy majú ľahké tehotenstvo, ale sú aj také, ktoré sa snažia roky, kým sa im podarí ochutnať radosť z materstva. Pre Carlu Pattersonovú bol tento pokus tiež dosť bolestivý, pretože v priebehu piatich rokov prišla o 12 detí. Vytrvalosť jej a jej manžela však bola odmenená, pretože sa im prednedávnom narodili dve krásne dvojičky.

Všetko sa začalo v roku 2016 mimomaternicovým tehotenstvom, ktoré bolo predčasne ukončené. Odvtedy to išlo stále horšie a horšie, keďže Carla zakaždým potratila 11-krát a podstúpila nekonečné množstvo testov, aby zistila príčinu potratu.

Počas tohto jej diagnostikovali vážne ochorenie štítnej žľazy, ktoré ju priviedlo na operačný stôl, aby jej ju odstránili. Hoci si lekári mysleli, že príčinou potratov je práve toto, Carla naďalej prichádzala o deti. Potom sa obrátila na organizáciu, ktorá pomáha ženám s problémami s neplodnosťou a tá ju nasmerovala na novú sériu testov, ale všetky boli v poriadku, takže hlavná otázka zostala nezodpovedaná.

Nakoniec sa rozhodla, že sa pokúsi otehotnieť prostredníctvom IVF. Začala s procedúrou, ale kým čakala, opäť prirodzene otehotnela s dvojičkami. Vzhľadom na svoju anamnézu počas tehotenstva navštevovala svojho lekára a jeho tím veľmi často.

Našťastie tentoraz všetko prebehlo v poriadku a manželia si teraz užívajú prvé mesiace doma so svojimi krásnymi dvojčatami.

Zdieľajte tento príbeh so šťastným a krásnym koncom aj so svojimi priateľmi.