Žena porodila prvé dieťa v 14 rokoch a svoje 22. dieťa porodila v 45 rokoch – 800 týždňov svojho života strávila tehotenstvom…

Žena porodila prvé dieťa v 14 rokoch a svoje 22. dieťa porodila v 45 rokoch – 800 týždňov svojho života strávila tehotenstvom…

17 júna, 2022 0 Od Redakcia

Tehotenstvo žien je obdobie, na ktoré budú vždy s láskou spomínať ako na výnimočné obdobie svojho života. Zatiaľ čo väčšina žien má za sebou niekoľko pôrodov, táto žena dokázala porodiť 22 detí a každé z nich považuje za svoj zázrak. Sue Radfordová je 47-ročná matka štrnástich detí!

Okrem toho, že je matkou, je aj hviezdou televíznej reality šou a tiež populárnou YouTuberkou.

Sue prvýkrát otehotnela vo veku 14 rokov. Bolo to v roku 1989, keď zistila, že je tehotná, a bola rozhodnutá dieťa donosiť. Mladá tínedžerka vtedy porodila chlapca menom Chris. Niekoľko rokov po pôrode prvého dieťaťa sa Sue v roku 1993 vydala za Noela Radforda. V čase ich manželstva mala 17 rokov a jej manžel mal 21 rokov.

Čoskoro potom sa mladý pár dozvedel, že čakajú druhé spoločné dieťa, dcéru Sophie.

Rok po narodení Sophie čakali tretie dieťa – dcéru. Manželia mali jedno dieťa za druhým a v súčasnosti sú rodičmi 22 detí! Najstaršie dieťa páru má teraz 32 rokov, zatiaľ čo ich najmladšie dieťa má len niečo vyše roka. Medzi ich deti patria 32-ročný Chris, 28-ročná Sophie, 26-ročná Chloe, 24-ročný Jack, 22-ročný Daniel, 21-ročný Luke, 20-ročná Millie, 19-ročná Katie, 18-ročný James, 16-ročná Ellie, 15-ročná Aimee, 14-ročný Josh, 13-ročný Max, 11-ročná Tillie, 10-ročný Oscar, 9-ročný Casper, 6-ročná Hallie, 5-ročná Phoebe, 4-ročná Archie, 3-ročná Bonnie a 1-ročná Heidie.

Hoci Rue má za sebou 22 úspešných tehotenstiev, pár zažil aj zlomené srdcia. Ich 17. dieťa sa narodilo mŕtve, chlapec Alfie 6. júla 2014.

Po 22. dieťati v roku 2020 pár uviedol, že už nebude mať ďalšie deti. Podľa všetkého to však nebolo ich prvé takéto vyhlásenie, pretože jedno z ich starších detí chcelo toto vyhlásenie dostať písomne. „Viackrát ste povedali, že toto bude vaše posledné. Môžeme to dostať písomne?“ povedal.

Pokiaľ ide o to, ako sa dokážu postarať o takú veľkú rodinu, ktorá je pravdepodobne najväčšou rodinou v Spojenom kráľovstve, nuž majú rodinný podnik. Noel založil v roku 1999 pekáreň s názvom „The Radford Pie Company“ a odvtedy ju vedú.

Pokiaľ ide o životnú situáciu rodiny, bývajú v dome s desiatimi spálňami v Morecambe v grófstve Lancashire. Rodina kúpila dom v roku 2004 za 305 326 dolárov.

Mať 22 detí nemôže byť jednoduché a za 24 hodín určite spotrebujú veľa jedla. Manželia prezradili, že rodina každé ráno len na raňajky spotrebuje 8 litrov mlieka, tri litre džúsu a tri škatule cereálií. V roku 2012 začala rodina získavať slávu po tom, čo účinkovali vo vlastnej televíznej reality šou s názvom „15 Kids and Counting“.

Teraz sa šou volá „22 Kids and Counting“, aby presnejšie vystihla veľkosť rodiny. Účinkuje v nej manželský pár, ich 22 detí a 12 vnúčat. Z ich 22 detí už najstaršie deti nežijú s nimi a majú vlastné domy. Najmladšími členmi rodiny sú teraz vnúčatá. Manželia oslávili viac ako 30 rokov spoločného života, ale stále sa im darí udržiavať romantiku.

Napriek tomu, že majú dom plný detí, dvojica si dáva záležať na tom, aby si vyhradili čas jeden na druhého, aby udržali iskru a obdarúvajú sa navzájom drahými darčekmi.

Pri príležitosti 25. výročia svadby v roku 2017 sa Sue na Facebooku vyjadrila k svojmu milovanému manželovi. „Dnes pred 25 rokmi som sa vydala za svoju spriaznenú dušu. Kto by si bol pomyslel, že o 25 rokov neskôr práve privítame do rodiny naše 20. dieťa!

Tohto muža by som nemohla milovať viac ani keby som sa snažila. šťastné strieborné výročie svadby nám prajem,“ napísala ako popisku k spoločnej fotografii z ich svadobného dňa. Hoci už len predstava, že majú 22 detí, môže niektorým ľuďom znieť únavne, Sue a Noelovi to vôbec nevadí. Manželia svoju rodinu absolútne zbožňujú a dokonca si sem-tam nájdu čas aj na rodinnú dovolenku!

Rodina si tiež dáva záležať na tom, aby oslavovala každý malý aj veľký úspech. Nedávno sa všetci členovia klanu vybrali do kostola na krstiny. Okrem toho majú na svojich sociálnych sieťach a kanáloch na YouTube obrovské množstvo fanúšikov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o tom, ako taká veľká rodina dokáže fungovať.

Vyrastať v takej obrovskej rodine musí byť jedinečný zážitok! Viete si predstaviť, aké by to bolo? Zdieľajte tento príbeh so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste aj ich fascinovali!