Žena sa cíti nerešpektovaná, pretože jej syn zatajil narodenie dieťaťa. Pozrite sa na jeho dôvod…

Žena sa cíti nerešpektovaná, pretože jej syn zatajil narodenie dieťaťa. Pozrite sa na jeho dôvod…

30 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Babička bola kritizovaná online za tvrdenie, že jej syn klamal a tajil narodenie svojho dieťaťa, pretože tlačila na usporiadanie uvítacej párty, hneď po opustení nemocnice.

Babička odhalila svoje trápenie po tom, čo zistila, že jej vlastný syn a nevesta zatajili narodenie ich novorodenca, len aby mohli byť chvíľu sami.

Žena, ktorá je kritizovaná na internete, sa zúfalo snažila usporiadať uvítaciu domácu oslavu pre svoje vnúčatko, ale bola zničená, keď jej nevesta povedala, že chce byť len pár týždňov doma sama so svojím dieťaťom, kým ho predstaví rodine. „Keď bola moja nevesta tehotná, navrhla som, že usporiadám uvítaciu párty pre svojho vnuka hneď po prepustení z nemocnice. Zariadila som to a dokonca som im vyprázdnila izbu, aby mohli zostať, ale z nejakého dôvodu bola proti a povedala, že radšej strávi prvých pár týždňov doma so svojím novorodencom,“ povedala žena pre AITA fórum Reddit.

„Nielen to, ale povedala, že nechce žiadnu párty. S manželom sme sa rozprávali so synom a on povedal ‚uvidíme‘.“
Pred pár dňami však s manželom zistili, že ich nevesta pred dvoma týždňami skutočne porodila, no rozhodli sa o tom nikomu nepovedať, aby mohli byť osamote. „Môj synovec mi to povedal a hneď som zavolala svojmu synovi, ktorý to potvrdil.

On a jeho manželka klamali a potom pred rodinou zatajili dátum narodenia.

Povedala som mu, že to nie je prijateľné, klamať len preto, že nechceli uvítaciu párty, lásku a podporu od rodiny,“ pokračovala. „Povedala som mu, že som sklamaná, pretože pokazili naše privítanie pre naše vnúča a tiež som pozvala rodinných príslušníkov a všetci sú tiež oprávnene sklamaní.“ Syn povedal, že to bola „posledná možnosť“ po tom, čo neustále tlačila a znervózňovala jeho aj jeho manželku uvítacou párty.

„Pohádali sme sa a hovor ukončil tým, že som mu pokazila radosť z jeho novorodenca. Teraz sa vyhráža, že zablokuje môjho synovca za táranie, ale myslím si, že môj synovec bol dosť slušný na to, aby informoval rodinu. Môj syn a jeho manželka sa chystali skryť svojho syna, len aby nás udržali bokom“ napísala.

„K mojej neveste a jej rodine sme boli vždy milí a ústretoví, neviem, prečo by to robila a takto znevážila rodinu. Na druhej strane, niektorí členovia rodiny to vnímajú ako opodstatnené konanie, pretože sme na párty trvali.“

Žena sa obrátila na Reddit, aby sa spýtala či nemá pravdu a na jej prekvapenie ostatní používatelia Redditu jednohlasne súhlasili, že je mimo.

Jeden napísal: „Uvítací večierok je pekný spôsob, ako vystaviť novorodenca všetkým druhom chorôb. Nie ste oprávnená tlačiť na niekoho s uvítacou párty.“

„Toto je choré. Ktorá mladá mamička sa chce vrátiť domov z nemocnice a hneď ísť na párty so svokrovcami???“ pridal sa ďalší.

„Musíte sa ukludniť s tou Vašou párty. Inak tu o pár mesiacov zverejníte a budete sa pýtať, prečo Vás syn už viac nekontaktuje.“

Čo si o tom myslíte Vy?