Žena vymyslela originálny darček pre svoju babičku, ktorý ju dojal k slzám…

Žena vymyslela originálny darček pre svoju babičku, ktorý ju dojal k slzám…

30 marca, 2022 0 Od Redakcia

Lakyn Bowman (26) chcela k 71. narodeninám svojej starej mamy urobiť niečo špeciálne a keď si pozrela staré fotografie z mladších rokov, Lakyn sa rozhodla vzdať jej poctu zaujímavým spôsobom. Vnučka s talentom na úpravu vlasov a make-upu vytvorila ikonické fotografie svojej babičky k jej 71. narodeninám.

Jej video, ktoré ukazuje, ako vzdala hold svojej babičke na jej narodeniny, si získalo fanúšikov po celom svete.

Lakyn, ktorá hovorí, že vždy bola obrazom svojej starej mamy, sa rozhodla zopakovať úžasné fotky z čias, keď bola mladšia. Vo videu sa Lakyn natáča, ako si dáva modré očné tiene a koralovú lícenku, zatiaľ čo si kulmuje vlasy, aby sa pripravila na vytvorenie ikonického vzhľadu svojej pbabičky.

Píše: „Nedávno som videla fotky mojej starej mamy, keď bola v mojom veku a veľmi sa na seba podobáme! Dnes má 71. narodeniny a ja mám perfektný tip na darček.“

26-ročná žena sa potom usmeje v niekoľkých rôznych outfitoch a výzoroch, ktoré mala jej stará mama na fotkách a potom ich umiestnila vedľa originálnych fotiek.

Nakoniec ukázala babičkinu reakciu.

Je natočená, ako žiari pri pohľade na fotografie a hovorí: „Preboha, nemôžem tomu uveriť. Chcem si to pozrieť znova.
To je také dobré. Veľmi sa mi to páči.“ Mala aj slzy v očiach, ale od šťastia a prekvapenia. Babička mala aj vtipnú historku o jednom z historických záberov, ktoré Lakyn vytvorila – vrátane toho, ktorý bol urobený tesne po tom, čo sa jej na pleci „pokakal“ vták.

Na konci videa sa Lakynina babička poďakuje a potom jej dá pusu. Neskutočná podobnosť medzi Lakyn a jej babičkou je zarážajúca a jej premena sa stala virálnou s viac ako ôsmimi miliónmi videní. Dvojica dostala krásne správy od ľudí z celého sveta, ktorí považovali Lakynin nápad za úžasný.

Jedna osoba napísala: „Na 71 rokov vyzerá neuveriteľne! Všetko najlepšie k narodeninám tvojej babičke! Aký krásny darček!“

Ďalší povedal: „Tak krásne.“

Nie je to krásne? Ak sa Vám jej nápad páčil, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na Facebooku. 🙂