Žena zrušila svadbu kvôli zisteniu, ktoré by šokovalo asi každého!

Žena zrušila svadbu kvôli zisteniu, ktoré by šokovalo asi každého!

26 februára, 2023 0 Od Redakcia

Spletenec nepravdepodobného príbehu sa začal rozmotávať, keď nevesta začala mať pochybnosti z mnohých výdavkov, ktoré robili jej rodičia. Svadby sa rozpadnú z rôznych dôvodov, ale v tomto príbehu, ktorý uverejnil portál Buzzfead, je však situácia trochu iná.

Ukázalo sa, že obrad sa nikdy neuskutočnil, pretože matka nevesty zaplatila ženíchovi, aby s ňou randil. Pozrime sa však na túto nie príliš bežnú udalosť od začiatku.

Prípad dievčaťa, ktoré prijalo žiadosť o ruku od muža po dvoch mesiacoch randenia.

„Všetko sa udialo tak rýchlo, že keď ma požiadal o ruku s obrovským diamantom, povedala som áno. Nemala som čo stratiť,“ napísala a zdôraznila, že keď sa svojho milého opýtala, či nie je na takýto krok ešte trochu priskoro, povedal, že nevidí dôvod, prečo by mali čakať.

Dobre, rozumná odpoveď a je nepravdepodobné, že je nepravdivá. Najmä ak ste stretli lásku svojho života. Akonáhle to oznámila rodičom, začali míňať veľké sumy peňazí na drahé šaty, svadobnú udalosť a vôbec na všetko, čo súviselo s týmto veľkým dňom.

Začala však tušiť, že niečo nie je v poriadku, pretože jej rodina nebola veľmi bohatá. Povedala si, že bude pátrať a podarilo sa jej nájsť obchod, kde bol diamantový prsteň kúpený. Po príchode na miesto sa jej obavy potvrdili, pretože predavačka si spomenula na deň, keď ho predala.

Lenže to bolo ešte predtým, ako sa zoznámila so svojím budúcim manželom a kúpu dokonca neuskutočnil on, ale jej matka. „Predavačka mi povedala, že prsteň je jedinečný a že si pamätá, kedy ho predávala. Ako sa ukázalo, nekúpil ho môj budúci manžel, ale moja mama. A urobila to mesiac predtým, ako sme spolu začali chodiť,“ povedala.

Čo sa stalo?

Jej matka zúfalo hľadala ženícha pre svoju dcéru a cez známeho našla tohto muža, ktorému zaplatila, aby s ňou chodil. Nie raz, ale na každom rande, na ktorom boli, vrátane niekoľkých drahých reštaurácií. Ale prečo bola práve táto mama taká zúfalá?

„Pred rokom som im oznámila, že som bisexuálna a zaujímalo by ma, či to všetko bolo preto, že ma chcela vidieť s mužom a nie so ženou,“ dodala. A tak to aj je, keďže na konci príbehu prezradí, že keď teraz chodí so ženou, jej matka sa s ňou nechce rozprávať.