Ženích sa rozhodol v deň svadby všetkých prekvapiť. Jeho premena vás úplne ohromí!

Ženích sa rozhodol v deň svadby všetkých prekvapiť. Jeho premena vás úplne ohromí!

26 januára, 2023 0 Od Redakcia

Je jasné, že by sme nemali bojovať s tým, ako vyzeráme, pretože každý z nás je originál a má iné kvality. Vzhľad samotný navyše nie je taký dôležitý ako to, aký je človek vo vnútri. Aj napriek tomu sa ale mnoho z nás bojí starnutia. Objavia sa nové vrásky, svaly už nie sú také silné a ani problémy s kĺbmi nám na sebavedomí nepridajú. A potom je tu tiež neslávne preslávené vypadávanie vlasov.

Muž chcel všetkých prekvapiť

Starnutiu sa nikto nevyhne. Tak ako tak je ale niekedy pekné urobiť malú zmenu, zvlášť pokiaľ pred nami stojí dôležitý deň. Presne to bol prípad muža z tohto príbehu. Aj on sa stretával so stratou vlasov a plešatením a tým aj so stratou sebadôvery. Keď ale nadchádzal deň, kedy sa mal tento muž ženiť, rozhodol sa pre veľký krok, ktorým by ohromil svoju rodinu a svojich priateľov.

Muž sa obrátil na Jasona Makkiho, profesionálneho kaderníka, ktorý sídli v Dubaji. Jason na svojom YouTube kanáli zdieľa neuveriteľné premeny jeho klientov, ktorým doslova zmení vizáž na nepoznanie. Neváhal preto ani minútu a rozhodol sa zmeniť vzhľad aj tohto muža. Na YouTube potom napísal, že muž chcel všetkých prekvapiť novým účesom. Bola to výzva.

Kaderník použil špeciálne vlákna

Po tom, čo mužovi vlasy narovnal, učesal a vyfénoval, Jason použil špeciálne vlákna v spreji, ktoré pokryli lysé miesta na mužovej hlave. Jedná sa o produkt vyrobený z prírodného keratínu, ktorý sa nadviaže na existujúce vlasy a vytvorí dojem väčšieho objemu, ktoré sú na pohľad nerozoznateľné od skutočných vlasov. Výsledok vás úplne ohromí. Len ťažko sa dá uveriť, že sa jedná o toho istého muža, ktorý do salónu vstúpil. Jason opäť odviedol úplne parádnu prácu a verí, že ani budúca žena svojho muža nespozná.

Video si môžete pozrieť v priloženom odkaze:

https://youtu.be/6Lfy-Mw7y8U

Úžasné video si získalo takmer 15 miliónov zhliadnutí počas pár dní a ak sa naň pozriete, bude vám jasné prečo. Je neuveriteľné, akú zmenu spôsobí táto pomerne jednoduchá technika. Jason pod videom dokonca odkazuje na produkt, ktorý použil, aby pomohol aj ďalším ľuďom získať späť sebadôveru.

Podeľte sa o tento príspevok aj s ostatnými :).