100-ročná žena dokončila päťkilometrový cestný beh niekoľko dní po svojich narodeninách. Chce šíriť pozitívnu náladu a radosť!

100-ročná žena dokončila päťkilometrový cestný beh niekoľko dní po svojich narodeninách. Chce šíriť pozitívnu náladu a radosť!

6 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Ak ste si niekedy v mysli vytvorili obraz o tom, ako by mohol vyzerať život v 100 rokoch, možno je čas ho prehodnotiť. Teda aspoň ak ste ako Mick Robertsová, storočná žena z Connecticutu. Podľa správ sa nedávno zúčastnila a dokončila 5-kilometrový pretek Haddam Neck Fair Road Race, čím si získala pozornosť celého štátu.

Mick sa údajne na pretekoch objavila len niekoľko dní po dovŕšení 100 rokov. Je pozoruhodné, že 3,1 míľovú trať dokázala prejsť za 56 minút. Zabudnite na to, že by si vyložila nohy a strávila deň pred televízorom. Mick povedala, že dodržiava každodennú rutinu chôdze v rýchlom tempe.

V skutočnosti za sebou často necháva ostatných vrátane svojho syna Chucka a nevesty Donny Robertsovej. Mick súhlasil a uviedol, že päťkilometrová trať pre ňu nie je príliš veľkým problémom, aby ju zvládla napriek svojmu pokročilému veku.  Keď hovorila o svojej dennej rutine, Mick povedala, že rada vyjde z domu dva až trikrát denne.

„Jednoducho sa rada hýbem, idem von na vzduch, nemám rada sedenie,“ vysvetlila storočná žena. Jej odhodlanie a vôľa nie sú prekvapujúce vzhľadom na skúšky a útrapy, ktoré bola táto inšpiratívna žena nútená prekonať. Podľa portálu 11Alive sa Mick dožila smrti svojho manžela a dvoch zo svojich troch synov.

V súčasnosti sa snaží robiť druhých ľudí šťastnými šírením pozitivity a lásky. Úprimne dúfame, že budeme môcť byť ako Mick, ak sa niekedy priblížime k stovke.

Ak vás táto fantastická žena inšpirovala, zdieľajte tento článok na Facebooku.