11. januára sa otvorí magický portál 111, ktorý vám pomôže skoncovať s minulosťou, zbaviť sa všetkého zlého a začať nový život.

11. januára sa otvorí magický portál 111, ktorý vám pomôže skoncovať s minulosťou, zbaviť sa všetkého zlého a začať nový život.

11 januára, 2023 0 Od Redakcia

Vesmír nepozná hranice, keď ide o liečenie zranených duší. 11. januára sa otvára magický Portál 111, ktorý vám pomôže rozlúčiť sa s minulosťou, odísť od všetkého zlého a začať nový život. Teraz sa učíme skutočne žiť.

V prvých dňoch roku 2023, na začiatku novej kapitoly, kolujú vo vesmíre pozitívne energie, ktoré je ťažké ignorovať. Každý sa snaží dať si do poriadku svoj život, spísať si zoznam snov a plánov a pripraviť sa na novú kapitolu. 11. január je magický deň, nabitý nielen energiou čísla 1, ale aj božskou energiou čísla 111. Mohol by to byť náš najšťastnejší deň v tomto mesiaci.

111 predstavuje otvorenie magického portálu, ktorý nás približuje k vesmíru. Sme presne tam, kde máme v živote byť, a to, čo sa má stať, je súčasťou nášho osudu.

Sila čísla 111 v numerológii

V numerológii má číslo 1 vysokú, mimoriadne silnú vibráciu. Premýšľajte o tom, aké by to bolo byť vždy na prvom mieste – to je druh energie, ktorú toto číslo predstavuje. Číslo 1 má vibráciu nových začiatkov. Predstavuje odvahu a akciu na dosiahnutie cieľov. Predstavuje tiež východiskový bod v každodennom živote, pretože týmto číslom začína každý mesiac a mnohé číselné rady.

Číslo 1 obsahuje vibrácie týchto tém: karma, stabilita, sila a vôľa, sloboda, nekonečná hojnosť, múdrosť, láska, rovnováha, intuícia a introspekcia.

111 je energiou triády 1 a je znamením zhmotnenia všetkých vašich snov. Je to tiež znak duchovného prebudenia a správa od vesmíru, že ste na správnej ceste. Ak sa často stretávate s číslom 111, pamätajte, že božská energia je na vašej strane, vedie vás, usmerňuje a podporuje na ceste, po ktorej kráčate. Ste v súlade so svojím cieľom.

Čo musíte urobiť 11. januára, aby ste využili magickú silu čísla 111?

Všetci vieme, že január je mesiacom odvážnych nových začiatkov. A teraz si predstavte, že táto už teraz neuveriteľná energia sa do vášho života dostáva dvojnásobne, aby vám pomohla dosiahnuť vaše ciele.

Čo nám radí vesmír?

Keďže energia sa zintenzívňuje, odporúčame vám, aby ste tento čas využili na rozvoj disciplíny, odhodlania a trpezlivosti. Či už sme pripravení, alebo nie, situácia sa dramaticky zmení. V roku 2022 sme potrebovali preskúmať svoje životy a túžby, zavrieť dvere, ktoré nás už nikam nevedú, a vykročiť na cesty, ktoré vedú k hojnosti a duchovnému vyrovnaniu. Rok 2023 a tento magický portál nás pozývajú k duchovnej evolúcii. Už sa nemôžeme obzerať späť, je čas ísť vpred s veľkou odvahou, integritou a dôverou v plán vesmíru.

Dňa 11. januára sú energetické maximá o 1:11, 13:11, 11:11, 23:11, 3:33 a 13:33.

Ako môžeme v tomto období využiť energiu vesmíru:

1. Cvičením vedomej, plnej pozornosti

Cvičenie všímavosti je skvelý spôsob, ako praktizovať všímavosť v každodennom živote. Ak spomalíme a nájdeme si čas na pozorovanie toho, čo robíme, čo cítime a na čo myslíme, môžeme si všimnúť veci, ktoré nám nevyhovujú, a vytvoriť priestor pre to, čo nás robí skutočne šťastnými.

2. Zjednodušenie nášho osobného priestoru a života

Vytvorením poriadku okolo seba a usporiadaním vecí môžeme pomocou energie dosiahnuť zázraky.

3. Odpustením minulosti

Čo sa stalo, stalo sa. Ale na ničom z toho už nezáleží, pretože je to minulosť a už to neexistuje. Je čas obrátiť stránku a začať odznova. Vesmír nám dáva šancu na nový začiatok a my by sme ju mali využiť.

4. S vyjadrením vďaky

Najjednoduchším krokom, ktorý môžeme podniknúť na dosiahnutie rovnováhy energie, je vyjadriť vďačnosť za ľudí a veci v našom živote. V momente, keď si začneme vážiť dobro života, zaznamenáme neuveriteľnú zmenu v našom myslení a v kvalite nášho života.

Mantra, ktorú potrebujete na 11. januára podľa vášho znamenia:

Baran
Som silný. Som na seba hrdý. Som víťaz a každý deň sa cítim šťastný. Dnes bojujem za to, čo naozaj chcem.

Býk
Neexistujú žiadne problémy, len príležitosti. Na každom kroku svojho života sa učím úžasné veci. Robím všetko pre to, aby som dosiahol svoje ciele a bol skutočne šťastný.

Blíženci
Verím, že vesmír je na mojej strane. Verím, že ma bude viesť na každom kroku. Verím, že sa dostanem tam, kam chcem. Budem pokračovať vpred.

Rak
Zbavil som sa všetkého strachu a pochybností. Teraz sa rozhodujem opustiť všetky deštruktívne pochybnosti a strach. Prijímam seba samého a vytváram pokoj vo svojej mysli a srdci. Som milovaný a v bezpečí.

Lev
Som presne tam, kde potrebujem byť. Nedovolím, aby ma niekto alebo niečo brzdilo. Pokračujem vo svojej ceste a užívam si túto zvláštnu cestu. Milujem človeka, ktorým sa stávam.

Panna
Verím vo svoju schopnosť vytvoriť si vlastnú cestu. Verím v neuveriteľnú energiu duše. Verím v sny, ktoré mám v srdci. Môj život je úžasný a som šťastná, že som jeho súčasťou.

Váhy
Som v procese pozitívnej zmeny. Vyvíjam sa spôsobom, ktorý ma robí celistvým. Teraz ma čakajú len dobré veci. Teraz vyžarujem zdravie, šťastie, prosperitu a pokoj.

Škorpión
Život ma podporuje. Bol som stvorený na to, aby som sa naplnil. Verím v život a v to, že je so mnou v každom okamihu. Som v bezpečí.

Strelec
Čelím všetkým svojim obavám a idem ďalej. Nič ma nemôže zadržať. Nič ma nemôže zdržať od mojich snov. Nevzdávam sa, robím krok vpred.

Kozorožec
Pozerám sa na seba s jemnosťou. Odpúšťam si chyby, ktoré som urobil, učím sa z minulosti a idem ďalej. Zbavujem sa všetkých negatívnych myšlienok, pretože viem, že si zaslúžim to najlepšie. Učím sa skutočne milovať seba samého.

Vodnár
Verím si a konám s veľkou odvahou. Verím, že mi život prinesie čo najviac dobra. Hľadám šťastie, jasnosť a poznanie.

Ryby
Svoju myseľ kŕmim pozitívnymi a inšpiratívnymi slovami. Dnes sa budem snažiť urobiť ďalší krok vpred. Budem bojovať za to, čo chcem, celým svojím srdcom a nevzdám sa, kým sa nedostanem tam, kde chcem byť.

Podeľte sa o článok aj s ostatnými na Facebooku.