Muž spoznal svoju ženu, keď bola ešte dieťa. Teraz čaká ona jeho prvé dieťa…

Muž spoznal svoju ženu, keď bola ešte dieťa. Teraz čaká ona jeho prvé dieťa…

10 januára, 2023 0 Od Redakcia

Príslovie, že vek je len číslo, sa opakuje pomerne často. No málokto ho dokáže uviesť do praxe, keď ide o druhého človeka. Tento pár sa však dokázal pozrieť za svoj vekový rozdiel a nájsť ďalšie veci, ktoré majú spoločné… 48-ročný Rich Foetu Tomkinson a 29-ročná Evie Boucher-Locke sú do seba hlboko zamilovaní. Dvojica sa zoznámila v bare, keď ju Rich obsluhoval s nápojmi a pre oboch to bolo okamžité spojenie.

Prvýkrát sa stretli v júli 2018 a v októbri toho istého roku sa už stali exkluzívnym párom. A vo februári 2019 sa dvojica odhodlala a nasťahovala sa k sebe. Keď to začalo byť vážne a dvojica sa navzájom predstavila svojim rodinám, dospela k veľmi zvláštnemu zisteniu. Keď Evie predstavila Richa svojej mame Sarah Owenovej, zistili niečo, čo by si veľa párov nedovolilo povedať.

Keď Rich spoznal mamu svojej priateľky, obaja si uvedomili, že v 90. rokoch spolu pracovali na tej istej ulici a že Rich často vídal Sarah, ako tlačí Evie v kočíku, keď bola ešte dieťa. „Bolo to trochu čudné, keď som si uvedomil, že som Evie stretol ako dieťa, ale vtedy som o tom nemal ani tušenia. Len sa na tom smejeme. Vek je pre nás len číslo a človek nemôže za to, do koho sa zamiluje,“ vysvetlil Rich.

Veľký vekový rozdiel 19 rokov medzi nimi často vedie k tomu, že si ich ľudia mýlia s otcom a dcérou, ale oni sa tomu len smejú.

„Už sa mi stalo, že si ma pomýlili s Eviiným otcom, ale väčšina ľudí vidí, ako dobre si rozumieme. Devätnásťročný vekový rozdiel nám vôbec neprekáža,“ povedal Rich. Evie sa okamžite spojila s Richovou srdečnou osobnosťou. A Rich sa o ňu tiež zaujímal a požiadal ju, aby sa zapojila do veľkého charitatívneho podujatia, ktoré organizoval, aby s ňou mohol byť v kontakte.

Títo dvaja zostali v kontakte a keď Evie odišla na dovolenku a Richovi nesmierne chýbala; vedel, že to je ono. Vedel, že sa do Evie bezhlavo zaľúbil. Odvtedy bol pár nerozlučný.

Koncom roka 2018 sa Rich dozvedel, že jeho otec má rakovinu. Bolo to preňho emocionálne búrlivé obdobie, ale Evie mu počas toho stála po boku, čo jeho city k nej ešte viac upevnilo. Mesiac po tom, ako sa spolu nasťahovali, sa rozhodol požiadať Evie o ruku.

Rich naplánoval veľmi komplikovanú žiadosť o ruku, pri ktorej požiadal svoju životnú lásku o ruku pred 1000 ľuďmi v miestnom divadle, kde sa v rámci charitatívneho podujatia premietal dokumentárny film.

„Bez váhania som povedala áno,“ spomína Evie. Svadbu plánovali na jún 2021, ale Covid ich prinútil všetko odložiť. Rezervovali si Somerford Hall v Brewoode a museli urobiť ťažké rozhodnutie, zrušiť túto udalosť, pretože obaja v priebehu šiestich týždňov prišli o jedného z rodičov, Richovu mamu a Eviinho otca.

„Rozprávali sme sa a Evie sa rozhodla, že to nebude svadba akú chcela, pretože si nevedela predstaviť, že by išla k oltáru bez svojho otca. Bolo v tom toľko smútku,“ spomína Rich.

„Skôr ako sme si uvedomili, že musíme vyplatiť zálohy, naša prvá myšlienka bola, že sme prišli o všetky peniaze a nebudeme sa môcť vziať. Nedokážem ani opísať, aké to bolo stresujúce. Boli sme zničení. Bolo oveľa ťažšie smútiť a človek by nemal pociťovať tieto obavy,“ povedal Rich.

Svadbu mali neskôr, v komornejšom meradle s celkovo len 200 hosťami.

„Svadba s Evie bola najkrajším dňom môjho života a veľmi sa teším, že s ňou budem mať dieťa,“ hovorí Rich. Pár hovorí, že v deň svadby sa najviac zabávali pri tanečných súťažiach a podobne. Hoci si veľa ľudí z ich rodiny a priateľov myslelo, že ich vzťah nevydrží, teraz sú šťastne zosobášení a čakajú svoje prvé spoločné dieťa.

„Už sme mysleli na to, že ľudia si na športových dňoch a podobných veciach myslia, že som skôr starý otec ako otec,“ hovorí Rich. Pár sa tomu však plánuje len smiať a nenechať sa tým ovplyvniť.

Pravá láska naozaj nepozná vek. Prajeme Richovi a Evie veľa šťastia na ich nadchádzajúcej ceste k rodičovstvu!

Zdieľajte ich príbeh lásky aj so svojimi priateľmi na Facebooku.