45-ročná žena sa sťažovala na infekciu močových ciest. To, na čo sa prišlo potom, je neuveriteľné!

45-ročná žena sa sťažovala na infekciu močových ciest. To, na čo sa prišlo potom, je neuveriteľné!

20 septembra, 2023 0 Od Redakcia

45-ročná sa sťažovala na príznaky infekcie močových ciest. Mala únik a bolesť, preto išla k lekárovi. Lekári to považovali za infekciu močového mechúra, ale žiadny špecialista sa nedostal k príčine. Keďže príznaky neustupovali, rozhodli sa vyšetriť jej telo. Počas vyšetrení našli v jej močovom mechúre kameň s priemerom 8 cm.

Lekári zistili, že počet jej červených krviniek bol veľmi vysoký, čo znamená, že telo ženy bojovalo s infekciou. Röntgenové vyšetrenie odhalilo siluetu predmetu v kameni v jej močovom mechúre. Žena sa napokon priznala, že pred niekoľkými rokmi skleneý predmet používala ako „sexuálnu pomôcku“.

 

 

Nemohla ho odstrániť a rozhodla sa ho tam nechať. Odvtedy uplynuli štyri roky. Jej prípad bol uverejnený v lekárskom časopise, pretože ide o neuveriteľne zriedkavý prípad. Mnoho ľudí si do tela vkladá rôzne predmety, ale niektorí ich nevedia dostať von a hanbia sa vyhľadať lekársku pomoc.

Zatiaľ čo väčšina pacientov vidí v moči krv, táto žena nemala žiadnu takúto skúsenosť a nemala inkontinenciu moču. Kameň v močovom mechúre obalí cudzie predmety, napríklad sklo, pretože minerály sa z moču v močovom mechúre nedajú správne odstrániť. Na odstránenie kameňa z močového mechúra bola vykonaná operácia, pri ktorej sa rozbilo sklo.

😮