60-ročný robotník sa stáva modelom: WAU!

60-ročný robotník sa stáva modelom: WAU!

25 februára, 2023 0 Od Redakcia

60-ročný každodenný, námezdný robotník z Keraly robí rozruch online so svojou svižnou premenou. Mammikka, ktorý patrí do keralskej štvrti Kozhikode, vymenil svoje vyblednuté nohavice a košeľu za oblek a slnečné okuliare, keď pózoval pre miestnu značku.

Fotografie z fotenia, ktoré zachytil fotograf Shareek Vayalil, sa stali virálnymi online a tisícky ľudí pochválili novovytvorený model.

Mammikka vďačí za svoju novonadobudnutú slávu fotografovi Shareekovi Vayalilovi. Podľa Manorama News Shareek odfotil Mammikku a zverejnil ju na svojej facebookovej stránke. Fotografia sa stala virálnou kvôli podobnosti robotníka s hercom Vinayakanom.

Čoskoro potom Shareek požiadal Mammikku, aby sa stal modelom pre spoločnosť na výrobu svadobných oblekov, ktorú vlastnil. Šesťdesiatnik pred fotením prešiel premenou, ktorú zachytilo video, ktoré si na Instagrame pozreli tisíce ľudí. Video má od minulého týždňa vyše 23 000 videní.

Fotograf hovorí, že si nedokázal predstaviť nikoho lepšieho ako model pre jeho spoločnosť ako Mammikka. Fotografie z fotenia dokazujú, že sa nemýlil. Na obrázkoch je Mammikka oblečený v klasickom blejzri a nohaviciach s iPadom v ruke.

Mnohí používatelia Instagramu zdieľali komentáre, aby vyjadrili svoje uznanie a pochválili robotníka, ktorý sa stal modelom, za to, že sa sebaisto zhostil novej úlohy.

Podľa News18 Mammikka hovorí, že by si teraz rád robil modeling popri svojej bežnej práci.

Čo naňho hovoríte?

Zdieľajte aj so svojimi priateľmi.