Vedeli ste, že dátum narodenia určuje či k vám prídu peniaze?

Vedeli ste, že dátum narodenia určuje či k vám prídu peniaze?

23 februára, 2023 0 Od Redakcia

Pozrite sa ako!

Je pre vás finančný sektor najvýhodnejší?

Zistite, čo váš dátum narodenia prezrádza o vašom vzťahu k peniazom.

Máte možnosť zarábať peniaze, nech robíte čokoľvek, zostávate v rovnakej finančnej situácii, viete s nimi dobre hospodáriť?

Ak chcete zistiť, čo váš dátum narodenia ukazuje na váš vzťah k peniazom, postupujte podľa nasledujúceho príkladu.

Napr.: Povedzme, že ste sa narodili 26. septembra 1967 (26/09/1967). Sčítajte všetky číslice, kým sa nedostanete k jednocifernému číslu. 2 + 6 + 9 + 1 + 9 + 6 + 7 = 40=> 4 + 0 = 4. Potom si prečítajte výklad čísla, ktoré vám zodpovedá.

Pravdepodobne budete mať počas celého života finančnú výhodu a začatím nových vecí budete môcť zarobiť malé bohatstvo. Ani vy nemáte radi, keď ste dlžníkmi. V priebehu tohto procesu však zistíte, že vaše peniaze a prosperita k vám priťahujú viac ľudí ako váš charakter.

 • ČÍSLO 2
  Máte tendenciu uprednostňovať záujmy a potreby druhých pred svojimi vlastnými, a preto „míňate“ svoju „peňažnú energiu“ na nich namiesto na seba. Ste taký veľkorysý, až sa to považuje za chybu. Čakajú vás sklamania a oneskorenia, najmä v oblasti podnikania a financovania. Pretože zároveň milujete luxus, môžete si požičiavať a zvyšovať svoj dlh.
 • ČÍSLO 3
  Číslo 3 sa považuje za šťastné číslo, ktoré priťahuje peniaze. Jeho vlastnosťou však je, že čím ľahšie sa k vám dostáva, tým viac ho premrháte, takže vôbec nešetríte. Ak sa však dostanete „do kúta“, vždy sa nájde niekto, kto vás „zachráni“ a dostane z ťažkej situácie a urobí niečo pre to, aby ste svoje dlhy splatili v plnej výške.
 • ČÍSLO 4
  Za každé zarobené euro musíte tvrdo pracovať, pretože číslo 4 označuje namáhavú prácu a „budovanie základov“. Peniaze neprichádzajú ľahko a je pravdepodobné, že v mladosti ste boli veľmi chudobní. S odhodlaním, disciplínou a predvídavosťou môžete zvýšiť svoj príjem prostredníctvom niektorých investícií.
 • ČÍSLO 5
  Ste dobrí v podnikaní a dokážete prosperovať, ak sa sústredíte, organizujete a dodržiavate svoj rozpočet. Ste filantrop a ako zamestnávateľ sa dobre správate k svojim zamestnancom. Veríte, že peniaze vám vesmír dáva na dobré účely, a preto ste za svoj pozitívny prístup a činy často odmenení väčším množstvom peňazí.

 • ČÍSLO 6
  6 je číslo „hojnosti“ a je bežné, že ľudia patriaci do tohto čísla dedia peniaze a majetok po svojej rodine. Čokoľvek si zaumienite, zvyčajne to môžete dosiahnuť, pretože máte vhodné pomôcky. Možno nezískate nevýslovné bohatstvo, ale určite sa vám bude dariť.
 • ČÍSLO 7
  Kvôli excentrickému číslu 7 ste náchylní na finančné problémy. Budete mať prosperitu, ale nebudete sa naháňať za peniazmi. Je však pravdepodobnejšie, že sa vám to podarí a je dokonca pravdepodobné, že zbohatnete na originálnom alebo veľmi odvážnom nápade. Nevýhodou alebo negatívnou vlastnosťou tohto čísla je, že peniaze môžete použiť na nemorálne účely.
 • ČÍSLO 8
  Číslo 8 symbolizuje na jednej strane veľké bohatstvo, ale na druhej strane extrémne straty. Jeho posolstvo je, že „peniaze budete musieť minúť, aby ste ich získali späť“, takže koľkokrát sa budete snažiť šetriť, toľkokrát sa vám niečo stane a vy o ne prídete. Bolo tiež zistené, že ľudia patriaci do skupiny 8 utrácajú dosť na to, aby si udržali nákladný životný štýl.
 • ČÍSLO 9
  Ľahko a bez námahy priťahujete peniaze a mnohí vás považujú za „Midasovho majstra“. Číslo 9 však znamená aj „humanizmus“ a vďaka tejto vlastnosti si ľudia patriaci k tomuto číslu často nenechávajú všetko bohatstvo pre seba, ale radšej ho štedro rozdávajú prostredníctvom rôznych charitatívnych organizácií. Nikdy sa však nevyčerpajú.

Zdieľajte tento zaujímavý príspevok aj so svojimi priateľmi a rodinou.