77-ročná domovníčka vyrastala v chudobe, takže nikdy neboli peniaze na oslavu Vianoc alebo narodenín. Zrazu však z reproduktora začula svoje meno…

77-ročná domovníčka vyrastala v chudobe, takže nikdy neboli peniaze na oslavu Vianoc alebo narodenín. Zrazu však z reproduktora začula svoje meno…

24 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Frances Buzzard je vysoko uznávaná školníčka a milujú ju všetci žiaci a zamestnanci jej školy v Západnej Virgínii. Táto 77-ročná žena sa úzkostlivo stará o základnú školu Belle a každý deň sa objavuje s úsmevom na tvári. Keď však zamestnanci zistili, že jej výchova bola iná, akú majú dnes deti, rozhodli sa zorganizovať niečo špeciálne.

Frances vyrastala v chudobe, takže nikdy neboli peniaze na oslavu Vianoc alebo narodenín. Zamestnanci sa to rozhodli zmeniť a urobiť niečo špeciálne, takže na jej počesť zorganizovali narodeninovú párty. Keď sa jedáleň premenila na narodeninové dobroty a 200 zamestnancov a žiakov sa zhromaždilo, aby oslávili Frances, zavolali ju do miestnosti.

„Rendell a pani Frances, mohli by ste sa prosím ohlásiť v kaviarni?“ požadoval reproduktor podľa Charleston Gazette-Mail. Frances predpokladala, že ju volali, aby dokončila úlohu, ale nemohla tomu uveriť, keď otvorila dvere a videla, čo ju čaká. Študenti jasali a zaželali jej všetko dobré a do sály sa priniesli darčeky. Škola tiež pracovala na mini filme, ktorý zahŕňal Francesinu tvár v rôznych slávnych udalostiach, ktoré prežila.

Zaobchádzali s ňou ako s kráľovnou, s vlastnou šerpou a diadémom.

Frances prezradila, že jediné dary, ktoré dostala keď vyrastala boli ovocie a orechy, keď si to jej rodina mohla dovoliť. „Och, je to skvelá párty.“ Vážim si to, nikdy sa mi nestalo, že by to za mňa niekto urobil,“ povedala natešená Frances.

Aká úžasná česť pre takú zvláštnu dámu; spomienka, ktorá zostane navždy. Dúfam, že bude aj naďalej oslavovať veľa narodenín.