8 súrodencov tancuje pre nevestu: Ich pohyby vyvolávajú divácky potlesk!

8 súrodencov tancuje pre nevestu: Ich pohyby vyvolávajú divácky potlesk!

12 júna, 2024 0 Od Redakcia

Svadba je príležitosť, na ktorú sa teší celá rodina. Svadby často spájajú rodiny, ktoré by sa inak ťažko stretávali, od príliš nadšených matiek po pyšných otcov, od opitých tiet po nezodpovedných strýkov. Samozrejme, za túto udalosť sú často zodpovední niektorí členovia ženíchovej alebo nevestinej rodiny.

V prípade súrodencov jednej nevesty to tak nepochybne bolo. Pripravili nezabudnuteľné predstavenie, v ktorom nechýbal živý tanec, aby sa všetko poriadne rozbehlo. Pýtate sa, čím je výnimočná? Táto nevesta má osem súrodencov…

Čítate správne, osem.

Zábava sa začala, keď novomanželia vytvorili kruh pre účinkujúcich. Potom si nevestini bratia zatancovali na klasiku Backstreet Boys „I Want It That Way“ a uzavreli to pózou, v ktorej sa všetci videli vedľa seba v slnečných okuliaroch. Ďalšie na rade boli dievčatá. Štyri sestry nevesty predviedli pieseň „Tell Him“ (pôvodne od Lindy Ronstadt) z televízneho muzikálu Glee.

Chlapci sa potom vrátili k tancu, kým dievčatá zlepšili náladu piesňou „Better When I’m Dancing“ od Meghan Trainor. To najlepšie si bratia nechali na záver a spoločne zaspievali indickú pieseň „Radha“. Dav zatajil dych a čakal, čo sestry urobia ďalej. Stačí povedať, že neboli sklamaní.

Navyše bolo všetkým jasné, čo tento tanec pre nevestu a ženícha znamená. Samotná nevesta niekoľkokrát vyzerala, že je na pokraji sĺz, ale dokázala svoje emócie kontrolovať. Nakoniec bola odmenená obrovským rodinným objatím, ktoré malo väčšiu cenu ako akýkoľvek materiálny dar, ktorý by mohol byť daný.

Pozrite si túto fenomenálnu šou vo videu:

Podeľte sa o tento článok aj s ostatnými 🙂