Adoptovali dieťa, na ktoré sa nikto neodvážil! Keď čítali jej spis, mali slzy na krajíčku…

Adoptovali dieťa, na ktoré sa nikto neodvážil! Keď čítali jej spis, mali slzy na krajíčku…

26 februára, 2023 0 Od Redakcia

Bernie a Diane boli šťastná, jednoduchá rodina s piatimi deťmi. Napriek tomu mali pocit, že by sa im do hniezda zmestilo ešte jedno. Keď ich vlastné deti vyrástli, mysleli si, že majú ešte príliš veľa lásky na to, aby sa o ňu podelili, a tak sa rozhodli adoptovať osirelé dieťa. Vybrali si jedno dievčatko spomedzi menej šťastných detí, ale vybrali si ho len na základe fotografie. „Jednoducho som k nej pocítil okamžitú príťažlivosť.“ – Diane povedala.

Keď sa jej na dievčatko opýtali, v detskom domove povedali len toto:

„Nie je to dievčatko, ktoré si chcete adoptovať!“

Napriek tomu rodičia trvali na svojom a čoskoro sa dozvedeli pravdu. Volala sa Danielle Crockettová a bolo to slávne dieťa, ktoré polícia zachránila z pivnice bez okien. Dievčatko nikdy nebolo na svete, nevedelo sa poriadne najesť, bolo zamorené blchami, nikdy nevidelo slnko a nikdy sa nenaučilo poriadne hovoriť.

„Bolo to to najstrašnejšie zanedbanie, aké som kedy videl.“ – spomína policajný dôstojník, ktorý bol na mieste v deň, keď dievčatko zachránili.

„Keď som čítala jej spis, mala som slzy na krajíčku.“ – Diane povedala. Stále však cítila, že toto dievča patrí k nim. Preto sa presťahovala k svojim novým rodičom. Denne 7 alebo 8-krát skolabovala, bála sa vyjsť na svetlo, musela byť kŕmená a kričala, až ju boleli pľúca. Jedla, až kým jej nebolo zle, pretože bola zvyknutá hladovať.

Vďaka vytrvalej láske a starostlivosti si však našla cestu a priniesla svetlo do života dievčatka, ktoré sa pomaly začalo meniť. Do roku 2012 prekonala všetky predpovede lekárov a odborníkov. Robila neuveriteľné pokroky! Pred sebou má ešte dlhú cestu, ale je na najlepšej ceste! Je šťastná, že konečne našla svojich osobných anjelov, s ktorými môže spoznať šťastie, ktoré jej zo srdca prajeme!