Manželia si adoptovali 5-ročné dieťa, ktoré nikto nechcel. Prvé slová dievčatka novej mame sú srdcervúce…

Manželia si adoptovali 5-ročné dieťa, ktoré nikto nechcel. Prvé slová dievčatka novej mame sú srdcervúce…

1 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Audrey Shooková a jej manžel Brent sa spoznali na strednej škole a odvtedy sú spolu. Vždy vedeli, že si chcú adoptovať dieťa z Číny. Keď si pozreli dokumentárny film o čínskom sirotinci, začali to realizovať a vybavovať papiere. „Potom som hneď vedela, že by som bola dobrou matkou pre takéto dieťa“, povedala Audrey pre Today.

Audrey a Brent mali 21 rokov, keď sa vzali a Audrey čoskoro otehotnela. Dnes majú päť vlastných detí a s pribúdajúcim vekom čoraz viac cítila, že by si naozaj chcela adoptovať ďalšie dieťa. Najprv si myslela, že úloha náhradnej matky jej bude cudzia, ale keď uvidela Lucyinu fotografiu, vedela, že ju chce.

Obaja sme s manželom pochopili, že dieťa nemôžete opatrovať len mesiac a potom ho poslať späť tam, odkiaľ prišlo,“ povedala Audrey. Lucy je dievča s Downovým syndrómom a už šesť rokov žije v detskom domove. Nikto si ju kvôli tomu nechcel adoptovať. Sú to deti, ktoré nikto nechce. Celý život čakajú na adopciu, čakajú na rodičov,“ povedala matka.

Po vybavení všetkých formalít sa vybrali na letisko v Houstone (USA), aby ho vyzdvihli a konečne držali Lucy v náručí. Lucyin príchod bol veľmi emotívnym momentom. Keď ju Audrey uvidela, nedokázala zadržať slzy. Vo videu uvidíte matku Audrey a dievčatko Lucy. Je to veľmi dojímavé stretnutie.

Audrey je povedala:

„Ahoj, som tvoja matka.“

A Lucy  opovedala:

„Mami!“

Potom Audrey zdvihne Lucy a zdá sa, že boli spolu večne.