Ak sa toto stáva aj vám, že ste hore v týchto hodinách, pozorne si pozrite PREČO!

Ak sa toto stáva aj vám, že ste hore v týchto hodinách, pozorne si pozrite PREČO!

7 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Spánok, okrem toho, že má blahodarné účinky pre náš organizmus, je často spájaný aj s rôznymi vplyvmi náboženstva či kultúry. Ľudia v spánku pociťujú okrem úľavy aj vibrácie.

V tradičnej kresťanskej spoločnosti má spánok podobu akejsi očisty, či dokonca práve v Biblii sú sny zobrazované ako spôsob komunikácie s Bohom.

Vo východných kultúrach sa zase verí, že telom prechádza energia, cez tzv. Energetické body. Tieto body sú podľa východných mudrcov napojené na náš biologický rytmus a každý bod predstavuje inú časť tela.

Podľa toho, kedy sa zobudíme, môžeme priradiť ku konkrétnej hodine jednotlivé orgány tela a tým zistiť, čo nám chce naše telo povedať.

21:00-23:00 Stres

Najčastejšia doba zaspávania. V dnešnej modernej dobe je to práve stres s každodenných starostí, ktorý nám bráni zaspať. Práve preto je problém so zaspávaním spájaný so stresom a úzkosťou.

23:00-01:00 Sklamanie v citovej oblasti

Podľa východných učení je v tomto čase najaktívnejší žlčník. S ním sú spojené problémy v emocionálnej oblasti života a teda budenie sa v tomto čase môže naznačovať starosti v tejto rovine.

01:00-03:00 Hnev

Hlavným orgánom tohto časového úseku je pečeň. Ide často o ťažké vyrovnávanie sa so závisťou či hnevom, ktorý si ani sami pred sebou nepriznáme.

03:00-05:00 Kontakt s nadpozemským

V tomto období je najaktívnejšie podvedomie. Ak sa budíte v tejto fáze spánku, môže to znamenať, že sa vás snaží kontaktovať vyššia sila.

05:00-07:00 Potláčanie emócií

Najaktívnejšie sú v týchto hodinách črevá. Podľa východných vedomostí nám táto oblasť tela pomáha rozlišovať medzi dobrom a zlom. Problémy s nerovnováhou teda môžu byť spojené s emocionálnym zablokovaním – hnevom, závisťou …

Hoci naše telo v prípade problémov zverujeme lekárom, skúste aj vy sami sledovať, čo sa s vami deje. Telo vám totiž môže samo naznačiť, kde je pes zakopaný.

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi na Facebooku!