Ani nepriateľovi: Mladá žena si pomýlila očné kvapky s lepidlom a to, čo jej lekári urobili, si bude pamätať celý život!

Ani nepriateľovi: Mladá žena si pomýlila očné kvapky s lepidlom a to, čo jej lekári urobili, si bude pamätať celý život!

5 marca, 2024 0 Od Redakcia

Chvíle agónie zažilo mladé dievča, ktoré nemohlo otvoriť jedno oko. Lyd sa po náročnom dni snažila oči upokojiť kvapkami do očí, ale v skutočnosti to bolo veľmi silné lepidlo. Lyd, ktorá na platforme Tiktok používa meno @icyylyd, zdieľala videogalériu plnú fotografií a záberov z nemocnice, kde bola hospitalizovaná, keď sa dopustila tragickej chyby, keď si pomýlila očné kvapky s tubou lepidla.

Lyd svojim fanúšikom prezradila, že bola v šoku, pretože vôbec nemohla otvoriť ľavé oko. Lekári urobili všetko pre to, aby jej otvorili oči a dali jej kondicionér na rozpustenie lepidla. To však nepomohlo a tak lekár, ktorého vidieť na videu, začal jemne pichať do lepidla okolo oka, aby sa ho pokúsil otvoriť.

Lekárskemu personálu sa nakoniec podarilo otvoriť Lydino oko pomocou „kovového nástroja“. Ľudia boli z incidentu síce šokovaní, ale nešťastnému dievčaťu zaželali „skoré uzdravenie“. Jedna osoba napísala: „Omg, dúfam, že sa cítiš lepšie.“ „Ohhh! Cez obrazovku som cítil bolesť,“ dodal ďalší.

Videu TU:

Nakoniec sa v komentároch objavil aj očný lekár, ktorý napísal: „Stáva sa to oveľa častejšie, ako si myslíte. Niekedy je jedinou možnosťou skrátiť riasy.“

Buďme opatrní… Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho aj ďalej.