„Stratila som svojho chlapčeka“: Rodina je v šoku!

„Stratila som svojho chlapčeka“: Rodina je v šoku!

5 marca, 2024 0 Od Redakcia

Rodina 5-ročného chlapca, ktorý prehltol špendlík z nástenky a po niekoľkých dňoch zomrel, je zúfalá. Matka päťročného Kyla Lewisa sa nevie zmieriť s jeho tragickou stratou.

„Nedokážem vysvetliť, ako sa cítim. Nemám slov. Nemám pocit, že je to pravda, nechcem tomu veriť. Udržiavali ho pri živote, kým sme neboli pripravení rozlúčiť sa s ním. Ale nikdy nie ste pripravení.“

Malý Kyle Lewis, ktorý prehltol špendlík, bojoval, aby sa udržal nažive. Nepodarilo sa mu to. Rodičia sa s ním rozlúčili šesť dní po jeho piatych narodeninách.

Zomrel im v náručí

„Jeho srdce bilo naposledy, keď sme ho držali,“ uviedla jeho rodina.

Testy vykonané na Kyleovi Lewisovi ukázali, že špendlík, ktorý prehltol, poškodil 95 % jeho mozgu. Jeho matka sa poďakovala personálu nemocnice, že jej a jej manželovi umožnili byť pri nešťastnom 5-ročnom chlapcovi, ktorý prehltol špendlík. Naposledy vydýchol s rodičmi po svojom boku.

„Hovoria mi, aby som bola silná. Nie je to také jednoduché. Prišla som o svojho chlapčeka a nič iné mi nenapadá. Akoby som nevedela, čo mám cítiť, čo si mám myslieť, ako sa mám správať. Cítim sa ako robot,“ hovorí matka päťročného chlapca.

🙁