Apríl bude pre tieto 3 znamenia zverokruhu veľmi ťažký mesiac!

Apríl bude pre tieto 3 znamenia zverokruhu veľmi ťažký mesiac!

20 marca, 2024 0 Od Redakcia

Čas je najlepší liek a dostane vás bližšie k cieľu, ako si myslíte. Toto príslovie sa môže zdať trochu klišé, no už nespočetnekrát sa dokázalo, že v prípade väčšieho problému je najlepšie trpezlivo počkať a čas všetko vyrieši.

Skúste sa na veci pozerať pozitívne, aj keď je pre vás situácia veľmi ťažká. Ak patríte do jedného z 3 nižšie uvedených znamení zverokruhu, dbajte na svoj pokoj, keďže tento mesiac bude pre vás o niečo náročnejší.

Lev

Tento mesiac sa budete musieť popasovať s ťažkosťami a väčšinou za nimi stojí vaše príliš veľké ego. Skúste byť trochu zdržanlivejší a skromnejší, vzdávajte sa hrdosti.

Zamerajte sa na svoje pozitívne vlastnosti a zachovajte si odvahu. Budete sa musieť vysporiadať s niekoľkými situáciami, kde bude potrebný kompromis a flexibilita. Venujte viac pozornosti svojim blízkym, netlačte na nich toľko, aj keď máte pocit, že máte moc.

Váhy

Tento mesiac je ohrozená vaša rovnováha a pocit bezpečia, dve veci, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. Nesnažte sa potláčať svoje pocity, žite to naplno aj keď to veľmi bolí. Postavte sa svojmu strachu a uvidíte, po chvíli sa na svet pozriete v úplne inom svetle.

Ak sa nepokúšate nájsť riešenie svojich problémov, ale namiesto toho strkáte hlavu do piesku, ocitnete sa znova a znova v rovnako ťažkej situácii. Skúste sa na svoj život pozrieť trochu ako vonkajší pozorovateľ.

Škorpión

Aj keď je váš život zvyčajne trochu chaotický, teraz musíte riešiť oveľa viac konfliktov ako zvyčajne. Tento mesiac trávite riešením rodinných problémov, zdá sa, že všetky konflikty padajú na vás. Do popredia sa dostávajú emócie, ktoré ste sa v detstve snažili potlačiť.

Snažte sa zachovať pokoj, veci sa v krátkom čase zmenia k lepšiemu. Saturn vám pomôže nájsť duševný pokoj, ale pod vplyvom Venuše sa vaše obavy a neistota zintenzívnia, takže budete musieť čeliť silnému duchovnému boju.

Zdieľajte horoskop aj s priateľmi.