Porodila zdravé dievčatko, ale po 6 týždňoch sa necítila dobre a išla k lekárovi. Nečakané prekvapenie všetkých ohromilo…

Porodila zdravé dievčatko, ale po 6 týždňoch sa necítila dobre a išla k lekárovi. Nečakané prekvapenie všetkých ohromilo…

20 marca, 2024 0 Od Redakcia

Tehotenstvo je najväčším zázrakom ženského tela a jedinečným zážitkom pre každú ženu. Hoci existuje mnoho vecí, ktoré môže žena zdieľať o tehotenstve, existujú niektoré veci, ktoré sú špecifické pre každú jednotlivú ženu. Napríklad mamička môže mať päť detí a napriek tomu môže mať z každého z piatich tehotenstiev iné pocity.

Jedna matka nedávno porodila úplne zdravé dievčatko, ale o niekoľko týždňov neskôr sa cítila veľmi zvláštne. Tušila, čo sa deje, ale nechcela veriť, že je to možné.

Eliza Curby otehotnela so svojím partnerom Benom po troch mesiacoch spoločného života a začiatkom roka porodila dievčatko Charlie. Ben vždy túžil byť otcom, a tak boli manželia veľmi šťastní, že sa stali rodičmi. Po narodení dievčatka si Eliza všimla, že sa necíti dobre.

Všetci jej stále hovorili, že to je pocit byť novou matkou. Každá novopečená mamička vie, aké je to byť nevyspatá a vyčerpaná. Elizina matka tiež povedala svojej dcére, že trvá najmenej šesť týždňov, kým sa nová mamička konečne nadýchne.

Eliza však cítila, že je v tom niečo viac. „Bolo vyčerpávajúce prežívať radosti a ťažkosti materstva, a predsa som mesiac po narodení Charlieho cítila, že som príliš unavená.

Všetci mi hovorili, že nedostatok spánku ma úplne vyčerpáva, ale nejako ma nemohli presvedčiť. Pamätám si na okamih, keď som sa pozrela na Bena a povedala: „Myslím, že som tehotná. Len sa zasmial.“

Eliza mala pravdu. Aj keď to znie ako zriedkavý prípad, je to tak. Šesť týždňov po narodení prvého dieťaťa bola Eliza opäť tehotná. Tým sa však prekvapenia neskončili.

Toto tehotenstvo bolo iné ako predchádzajúce. „Benova predstava rodiny zahŕňa dve deti, ale so mnou je to iné. Chcem mať čo najviac detí. Vždy ma vzrušuje predstava, že sa budem prechádzať po pešej zóne, kde bývam so svojím malým klanom.“

Ukázalo sa, že Eliza čaká dvojičky a to len šesť týždňov po pôrode. Eliza si v priebehu dvoch týždňov urobila štyri tehotenské testy a všetky boli pozitívne. Ultrazvuková asistentka nevedela, ako má Elize povedať, čo sa deje.

„Asistentka sa cítila úplne rozpačito a nepríjemne, ale nakoniec vyhrkla: ‚Viem, že je ešte príliš skoro na to, aby som to mohla povedať, ale vyzerá to tak, že sú dvaja,“ povedala.

Rodinka sa rozrástla a je veľmi šťastná. Niekedy sa v živote stanú nepravdepodobné veci, ale aj také skutočne existujú…