Architekti pri rekonštrukcii domu našli niečo, čo nikdy predtým nevideli!

Architekti pri rekonštrukcii domu našli niečo, čo nikdy predtým nevideli!

6 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Pred niekoľkými rokmi John Murray a jeho tím architektov pracovali na rekonštrukcii domu. Profesionálny tím vykonal tento druh práce na mnohých domoch, ale tu našli niečo, čo nikdy predtým nevideli! Po zbúraní jednej zo stien našli v stene zväzok papiera a keď sa naň pozreli, zistili, že ide o takzvanú časovú kapsulu: niečo, čo kedysi niekto vložil do steny, aby to neskôr našli. Akýsi odkaz do budúcnosti!

Ako sa zistilo z dokumentov, Betty Klugová, manželka tohto muža, ktorá predtým žila v dome, mu zanechala odkaz ešte v septembri 1966, na manželove narodeniny. Bol to veľmi pekný darček k narodeninám, ale dodnes nebol doručený! Preto sa dodávateľ nakoniec rozhodol nájsť muža, ktorému bola správa adresovaná, Brucea Kluga a odovzdať mu dokumenty adresované jemu.

Ukázalo sa, že jeho manželka zahynula pri smutnej autonehode v 70. rokoch a o niekoľko rokov neskôr sa dom predal. Keď sa osobne stretol s architektom a ten mu odovzdal „časovú kapsulu“, starému mužovi sa zaleskli oči, keď uvidel známy rukopis svojej ženy.

Niet divu, že starší manžel, ktorý má už 80 rokov, pre tie emócie sotva hovoril! Dostať darček od niekoho, koho ste milovali a kto už 40 rokov nie je medzi nami… To sa nestáva každý deň!

Aká povznášajúca, výnimočná príležitosť! Nezabudnite ju zdieľať, aby si ju mohli prečítať aj vaši priatelia!