Bývalá manželka môjho manžela nás pozvala na jej večierok, nemohla som však uveriť, čo povedala…

Bývalá manželka môjho manžela nás pozvala na jej večierok, nemohla som však uveriť, čo povedala…

2 januára, 2023 0 Od Redakcia

Dobrý večer. Chcem sa s vami podeliť o svoje obavy, pretože niektorí ľudia si myslia, že sa necháme nachytať. S manželovou bývalou manželkou máme dobré kontakty kvôli deťom (manžel má s ňou 7-ročnú dcéru a so mnou 4-ročnú dcéru). Nerobíme spoločné oslavy ani večierky, ale sadneme si na kávu.

Keďže ich dcéra začne tento rok chodiť na angličtinu a môj manžel už 3 roky platí rovnaké peniaze, od tohto roku ho jeho bývalá manželka požiadala, aby sa opäť zaoberal otázkou výživného. Ale naša dcéra má 4 roky a tiež má veľa výdavkov. Zatiaľ čo ja som 4 hodiny v supermarkete a žijeme v prenájme, ona žije vo vlastnom dome a má vlastný obchod, nechodí hladná.

Manžel jej totiž povedal, že aspoň tento rok nemôže dať nič navyše, že si to tej šibalke vynahradí inak. Pozvala nás na peknú oslavu. Boli sme prekvapení, pretože toľko rokov sa nič také neudialo. Naivne sme povedali áno a potom, čo sme naše dieťa rozohnili, vyrukovala s tým, že by sme jej mali vziať jedlo. Povedala, že ona poskytne nápoje a dom a my jedlo. Ďalej nám oznámila, že keďže pozvala ďalších 30 ľudí, musíme dať aspoň 200 eur, aby sme ich nakŕmili.

A myslím si, že to neurobila náhodou, ale zámerne, aby sa mu pomstila za to, že jej odmietol dať peniaze navyše. Rozmýšľam, že účasť na poslednú chvíľu zruším a bude bez prichystaného jedla, čím by zo seba urobila blázna. Veď presne to isté sa snaźí urobiť ona z nás, bláznov, ktorí jej zaplatia oslavu.

Čo si myslíte?

Anna