Po 6 mesiacoch, matka zistila pravdu o zmiznutí svojej dcéry!

Po 6 mesiacoch, matka zistila pravdu o zmiznutí svojej dcéry!

3 januára, 2023 0 Od Redakcia

Každý rodič, ktorý doma vychováva tínedžera, presne vie, aká náročná je puberta. Je to veľmi zložité obdobie, ktoré nie je ľahké pre dieťa, ako aj pre matku a otca. Vyžaduje si to vašu neustálu prítomnosť a aktivitu, najmä keď neviete, čo presne sa s vaším dieťaťom deje, čo má v hlave a v srdci. Toto 14-ročné dievča utieklo z domu, až kým sa jej matka po šiestich mesiacoch nedozvedela pravdu.

Dievča zmizlo cez noc

Maureen Gulletová zažila skutočné peklo, keď jej 14-ročná dcéra Rosemary zo dňa na deň zmizla. Rosemary z Oregonu uprostred noci bez slova utiekla z domu. Netušila, že jej matka bude mať o ňu obrovský strach. Okamžite to oznámila úradom, ale polícia márne pátrala.

Stretnutie s realitou

Ako mesiace plynuli a Maureen si už predstavovala všetky možné hrôzy, ktoré by sa jej dcére mohli stať, rozhodla sa urobiť rázny krok. Šesť mesiacov po dcérinom zmiznutí sa Maureen prihlásila na jej účet na Facebooku. Tam sa stretla s realitou takou, aká je.

Bola šokovaná tým, na čo sa pozerala. Celý čas si myslela, že Rosemary uniesli, alebo ešte horšie, že ju zabili, ale dievčaťu sa nič hrozné nestalo.

Sotva spoznala svoju dcéru

Počas pátrania mnohí tvrdili, že dievča videli, ale hneď ako ju kontaktovali, odišla. Preto sa jej matka rozhodla skontrolovať jej účet na sociálnych sieťach. Na svoje prekvapenie zistila, že jej dcéra pózuje na najnovších fotografiách s prefarbenými vlasmi, smeje sa a žiari. Po tomto zistení sa Rosemary náhle vrátila domov sama.

Potrebovala čas pre seba

Svoje konanie vysvetlila tým, že potrebuje čas pre seba, aby sa postavila na vlastné nohy, objavila samu seba a našla svoju skutočnú osobnosť. Jediným spôsobom, ako to dosiahnuť, bolo podľa nej utiecť z domu a byť chvíľu sama.