Chcela víno, ale priniesol niečo, čo by vám asi ani nenapadlo…

Chcela víno, ale priniesol niečo, čo by vám asi ani nenapadlo…

12 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Všetci to poznáme. Ideme do obchodu pre mlieko a nakoniec odchádzame o niekoľko stoviek ľahší, pretože sme zistili, že „potrebujeme“ veľa iných vecí, bez ktorých sa nezaobídeme. Supermarkety nás rozptyľujú. Nakoniec stojíme pri pokladni a zistíme, že máme všetko okrem mlieka, pre ktoré sme pôvodne išli.

Odchádzame s taškou plnou nepotrebných vecí a naša peňaženka stále trpí. Do absolútneho extrému však túto situáciu doviedol muž, ktorý sa domov vrátil s kajakom namiesto vína.

Snúbenica 33-ročného Craiga Hollanda mala chuť na pohár vína, ale ako to už býva, to, na čo máme chuť, doma zvyčajne nenájdeme. Craig sa teda vybral do miestneho supermarketu, aby urobil svojej milovanej radosť. Len čo však vošiel do obchodu, zabudol na víno a zamieril do svojej obľúbenej uličky, kde sa tovar mení každý týždeň. Nájdete tu všetko od náradia až po papuče. Craig teda prišiel domov s oveľa väčším nákupom ako víno.

„Išiel som naozaj kvôli vínam, ale nemohol som odolať tomu, aby som si neprezrel svoje obľúbené uličky. Uvidel som tam nafukovací kajak a hneď som si spomenul na našu nadchádzajúcu dovolenku v kempe. Bolo to perfektné,“ hovorí Craig.

Pravdepodobne si myslíte, že Craig je skúsený vodák, keď sa z ničoho nič rozhodne kúpiť kajak, ale aj pre neho to bude prvá plavba. Žiaľ, nevieme, ako reagovala jeho snúbenica, ale úprimne dúfame, že si celá rodina užila dovolenku naplno a bez zranení.

Predpokladáme však, že Craigova snúbenica si odteraz bude kupovať víno sama 😄…

 

Zdroj: Ladbible.com