Chlapec videl novorodenca pod vianočným stromčekom. Rozplakal sa

Chlapec videl novorodenca pod vianočným stromčekom. Rozplakal sa

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

Všetci poznáme odveký fenomén súrodeneckej rivality. Každý bojuje o pozornosť rodičov a o všetko ostatné.

Staršie deti väčšinou nechcú mať nič spoločné s mladšími súrodencami. Samozrejme, ako starnú, súrodenci uzatvárajú prímerie a začínajú spolu vychádzať.

Hoci to platí pre väčšinu detí, nie je to prípad 10-ročného Owynna. Od rodičov si vypýtal súrodencov – a dokonca ich pridal do zoznamu vianočných prianí pre Ježiška. Owynn musel byť tento rok veľmi dobrý chlapec, pretože sa mu splnil sen!

Owynnini rodičia, Stacey a Adam Lindsayovci, vždy chceli dve alebo viac detí. Stacey, ktorá vyrastala vo veľkej rodine 14 súrodencov, cítila, že je dôležité, aby jej syn vyrastal aj so svojimi súrodencami. Vo svojom príbehu vysvetlila, ako sa dlhých sedem rokov neúspešne pokúšali o ďalšie dieťa.

Po piatich srdcervúcich potratoch a neúspechu IVF pár zvažoval, že sa stanú pestúnmi. Keď si však uvedomili, že takéto rodičovstvo je dočasné a nebudú sa môcť rozlúčiť s dieťaťom, ktoré si vzali do dočasnej starostlivosti, nakoniec sa rozhodli, že to pre nich nie je riešenie. Bola to smutná správa pre Owynna, ktorý sa tešil, že u nich doma privíta svojho bračeka alebo sestričku.

Potom prišiel deň, keď Stacey a Adam boli predstavení mladej žene menom Kendra, ktorá chcela dať svoje dieťa na adopciu. Osud chcel, aby si Kendra vybrala manželstvo, aby si adoptovala svoje dievčatko hneď po pôrode. Boli šťastní, no vediac, že ​​Kedra si to podľa zákona môže rozmyslieť až do konca, pred Owynnom to tajili, aby ho ušetrili zbytočných sklamaní.

Mesiace plynuli a 6. decembra Kendra porodila zdravé, krásne dievčatko menom Naylee. 8. decembra Kendra dala páru povolenie vziať Naylee domov.

Bol to vzrušujúci moment, keď sa hrdí noví rodičia pripravovali prekvapiť Owynna jeho novonarodenou sestrou. Zabalili ju do teplých prikrývok, položili pod vianočný stromček ako vzácny darček, ktorým bola, a čakali, kým sa Owynn vráti domov, aby zistil, že sa jeho želanie splnilo.

Keď konečne objavil svoj darček pod vianočným stromčekom, jeho reakcia bola na nezaplatenie!

Zoberte si vreckovku, pretože toto prekvapenie je priam srdcervúce.