39-ročný muž narazil do auta. Čo sa stalo potom, zrúti sa.

39-ročný muž narazil do auta. Čo sa stalo potom, zrúti sa.

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

Nedávno nastala situácia, ktorá nám ostane ešte dlho v pamäti. 39-ročný muž uviazol v aute a snažil sa z neho za každú cenu dostať. Okoloidúci neverili vlastným očiam.

Všetko sa odohralo na panstve Antoniuk v Białystoku. Polícii oznámil jeden zo svedkov, že z auta sa ozývajú desivé výkriky.

39-ročný muž uviazol v aute

Neraz sme počuli o dieťati alebo zvieratku, ktoré sa pokúša dostať von z auta, no táto situácia je naozaj ojedinelá. Policajti, ktorí prijali oznámenie od ženy, o tom nepochybujú. Vysvetlila, že v jednom z blízkych áut niekto kričí a že spoza skla je vidieť nápis „POMOC“.

Keď tam policajti prišli, neverili vlastným očiam. 39-ročný muž uviazol v aute krátko po tom, čo sa mu vybila batéria.

„Žiadateľka sa bála priblížiť k autu, preto sa rozhodla zavolať policajtov. Na pomoc prišli uniformy. Zasahujúcim policajtom sa podarilo otvoriť dvere auta natoľko, aby im vodič mohol dať kľúč. Po chvíli vyslobodili 39-ročného zakliesneného v aute, “ informuje polícia.

Muž sa rozhodol, že do auta sa najlepšie dostane cez kufor.

Ako sa rýchlo ukázalo, nebol to až taký dobrý nápad.

„Počas rozhovoru s mužom sa ukázalo, že batéria v aute je vybitá a nedá sa dostať dovnútra a vymeniť ju za novú. Jediný spôsob, ako ho napadlo, bolo dostať sa dnu cez uzamykateľný kufor. Keď nastúpil do auta, zadné dvere sa spustili a zabuchli,“ vysvetlila Komunistická strana Poľska v Białystoku.

39-ročný zavolal kamarátovi o pomoc, no ako prví prišli na rad policajti.